Замовити артиста Andy Black

Andy Black Офіційний сайт агента

Агентство BnMusic пропонує скористатися унікальною можливістю та запросити на свою урочистість рок-співака Andy Black. Пісні цього американського виконавця зроблено у стилі поп-панк та готичний рок. Сам Енді паралельно з кар'єрою співака розвивається шляхом зйомок у фільмах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Andy Black надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Американський співак і лідер гурту Black Veil Brides Енді Бірсак (виступаючий під ім'ям Andy Black) почав вивчати вокал ще в шкільному віці. О 14-й він зібрав свій колектив, який з гаражного переріс у справжній серйозний проект. Через 4 роки Енді переїжджає до Лос-Анджелеса, де відвідує заняття для покращення та вдосконалення вокальних здібностей. У середині 2009 року група підписує контракт із незалежною компанією StandBy. У тому ж році розпочався перший тур Америкою. У 2014 році артист вирішив розвивати паралельно та сольну кар'єру. Він бере собі псевдонім Black і випускає перші поп-панк сингли, що кардинально відрізнялися від стилю Black Veil Brides. Ще через 2 роки виходить перший альбом виконавця The Shadow Side. Загалом критики позитивно оцінили стиль співака, окремо відзначивши його чудовий та глибокий вокал.

  Заходи

  Талановитий та самобутній музикант Andy Black обов'язково порадує гостей будь-якої урочистості: від дня народження до весілля, вечірки та корпоративу. Своїм виступом він прикрасить свято, подарує незабутні емоції.

  Відомі композиції

  До найвідоміших композицій, випущених Енді, належать: Soul Like Me; • Paint It Black; • Homecoming King; • Ribcage; • Stay Alive.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Andy Black

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Andy Black

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Andy Black вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Andy Black залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Andy Black для вашого свята.

Видео Andy Black

Як замовити виступ Andy Black? Щоб замовити виступ Andy Black на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Andy Black.

Ми рекомендуємо запрошувати Andy Black до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Andy Black на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Andy Black у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский