Замовити артиста Andy Burrows

Andy Burrows Офіційний сайт агента

Не пропустіть шанс насолодитися яскравими та оригінальними композиціями британського барабанщика, виконавця року та альтернативи Andy Burrows, зв'яжіться з нашим агентством прямо зараз, щоб дізнатися деталі організації його виступу на вашому святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Andy Burrows надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Andy Burrows розпочав свою кар'єру з виступів у гуртах «Razorlight» (2004-2009) та «We are Scientists» (2009-2014) як барабанщик. Втім, дебютний його сольний альбом у стилі інді-рок вийшов ще 2008-го. Він відрізнявся тим, що всі кошти від продажу були направлені до дитячого хоспісу рідного міста музиканта. Для просування альбому Берроуз організував благодійний концерт, отримавши підтримку не лише від інших виконавців, а й від художників, журналістів, а також знаменитого шеф-кухаря Джеймі Олівера. Наступні альбоми Енді вийшли у 2010, 2012, 2014 та 2019 роках відповідно. Усіх їх відрізняє якісне, справді насичене інструментальне звучання, глибокі тексти, що дуже точно передають особисті емоції та переживання співака.

  Заходи

  Прекрасним рішенням для святкування весілля, дня народження, ювілею, Нового року або будь-якої іншої урочистості буде запрошення на нього Andy Burrows. Його широкий репертуар, що складається з багатьох композицій, сподобається гостям, які мають різні смаки. Енді любить взаємодіяти з відвідувачами заходу, спілкується з ними та дарує позитив та позитивні емоції.

  Відомі композиції

  Під час виступу Енді обов'язково виконує свої найвідоміші композиції серед яких:

  • Golden Touch;
  • Wire to Wire;
  • Hometown;
  • In The Morning;
  • Барселона.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Andy Burrows

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Andy Burrows

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Andy Burrows вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Andy Burrows залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Andy Burrows для вашого свята.

Видео Andy Burrows

Як замовити виступ Andy Burrows? Щоб замовити виступ Andy Burrows на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Andy Burrows.

Ми рекомендуємо запрошувати Andy Burrows до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Andy Burrows на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Andy Burrows у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский