Замовити артиста Angèle

Angèle Офіційний сайт агента

Бельгійська виконавиця шансону та поп-музики Анжель здобула кілька статуеток премії «Музичні перемоги». Після цього її популярність біля Європи різко зросла. Основна відмінність Angèle полягає в тому, що серед хітів дівчини є і веселі, розважальні та гостро-соціальні. Організувати участь Анжель на своїй урочистості без зайвих витрат швидко та якісно пропонує агенція BnMusic.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Angèle надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Angèle народилася у досить музичній сім'ї: батько є відомим співаком, а мати – комедійною актрисою. Раніше батьки дівчини навіть були одним дуетом, який виконував поп- та рок-хіти. Справжню популярність приніс їй відеокліп "La Loi de Murphy", а найпопулярнішою піснею зараз вважається "Tout oublier", яку вона записала разом зі своїм братом, реп-виконавцем Roméo Elvis. Перший альбом артистки під назвою «Brol» вийшов у 2018 році і досяг найвищих позицій у французьких та бельгійських рейтингах. Секрет популярності Анжель полягає у яскравому комедійному таланті та доборі справді гострих тем для своїх композицій. Так, виконавиця співає про ревнощі, надмірне використання соціальних мереж. На даний момент Анжель має лише один студійний альбом і 9 окремо випущених треків.

  Заходи

  Запросити виконавицю шансону та поп-композицій Анжель на свято є чудовим варіантом для свята будь-якого рівня та масштабу. Позитив, динамічність та потужна енергетика завжди супроводжують виступи бельгійської співачки.

  Популярні композиції

  Усі виступи артистки супроводжуються найкращими композиціями. До них відносяться:

  • Flou;
  • Balance Ton Quoi;
  • Oui Ou Non;
  • Perdus;
  • Les Matins.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Angèle

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Angèle

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Angèle вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Angèle залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Angèle для вашого свята.

Видео Angèle

Як замовити виступ Angèle? Щоб замовити виступ Angèle на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Angèle.

Ми рекомендуємо запрошувати Angèle до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Angèle на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Angèle у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский