Замовити артиста Ann Lee

Ann Lee Офіційний сайт агента

Ann Lee виступає у стилі електро-поп, який здобув популярність наприкінці 90-х років минулого століття. Співачка має яскравий голос і артистичні здібності. Якщо ви хочете зробити захід цікавим та барвистим, запросіть цю гарну співачку на корпоратив чи день народження. Замовити виступ співачки без посередників та переплат ви можете на нашому сайті.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ann Lee надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  Ann Lee (насправді Annerley Gordon) народилася 12 листопада 1972 року у Шеффілді, Південний Йоркшир. Занудьгувавши від звичайного життя, Енн Лі поїхала до Італії. Там вона співала на дискотеках, де її виявив та оцінив мисливець за талантами. Якось продюсер Pignagnoliego спитав дівчину, чи хоче вона записати пісню самостійно. Вона погодилася, і таким чином почалося її піднесення до міжнародної слави.

  Пік популярності

  Завдяки продюсеру співачка записала свій перший сольний сингл під назвою "Two Times", випущений 1998 року. Через два роки пісня вийшла на її альбомі "Dreams". Композиція стала хітом в Австрії, Франції, Великій Британії, Італії, Нідерландах, Новій Зеландії.

  У чому ще досягла успіху

  Енн співає у хорі Amiche per la Musica. Як і раніше, живе в Італії. У неї є дитина, собака та бій-френд. Вона любить слухати всі види музики, дивитися мультфільми і обожнює матір Терезу.

  На яких заходах найчастіше виступає

  Чи після великої перерви, викликаної народженням та вихованням дитини, знову повернулася до концертної діяльності. Любить виступати на вечірках, корпоративах, намагається максимально розігріти аудиторію. При цьому Енн ненав'язлива, любить дружню та веселу атмосферу.

  Найпопулярніші композиції

  • Voices;
  • 2 Times;
  • Ring My Bell;
  • So Deep;
  • No No No;
  • Catches Your Love;
  • 2 People.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ann Lee

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ann Lee

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ann Lee вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ann Lee залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ann Lee для вашого свята.

Видео Ann Lee

Як замовити виступ Ann Lee? Щоб замовити виступ Ann Lee на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ann Lee.

Ми рекомендуємо запрошувати Ann Lee до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ann Lee на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ann Lee у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский