Замовити артиста Анна Добрыднева

Анна Добрыднева Офіційний сайт агента

Ганна Добриднєва – популярна українська співачка, ді-джей та автор пісень. Гарний голос, приваблива зовнішність та артистичність дозволили їй стати справжньою зіркою українського шоу-бізнесу. Запросіть артистку на своє свято з ексклюзивним концертом у нашій агенції. BnMusic – ми гарантуємо якість та оперативність без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Анны Добрыдневой надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Ганна Добриднєва народилася у Кривому Розі у 1984 році. Здобула відмінну музичну освіту: закінчила училище з червоним дипломом та університет імені Драгоманова у Києві. З раннього дитинства брала участь у пісенних конкурсах та фестивалях, а у студентські роки виступала з метал-гуртом «Mournful Gust» та була вокалісткою колективів «Карна» та «Стан».

  Пік популярності

  Справжня популярність молодої співачки прийшла завдяки групі «Пара Нормальних». Творчий проект приніс неймовірний успіх у шоу-бізнесі та безліч хітових композицій. З 2014 року Ганна виступає як сольна виконавиця. Вона дебютувала з чуттєвими та романтичними піснями «Метелик» та «Пасьянс», які стали саундтреками в серіалі «Молодіжка».

  Де виступає артистка

  Анна Добриднєва виступає із сольними концертами у клубах, на відкритих майданчиках фестивалів, корпоративних заходах, презентаціях, приватних закритих вечірках. Співачка – бажаний гість на телевізійних шоу та програмах, статусних світських івентах. Сет-лист концерту:

  • Між нами;
  • Тіло;
  • Молоді;
  • За зимою;
  • Футболка;
  • Я сильна.

  Ганна Добриднева працює також як діджей у форматі вокального dj-сету. Вона по-справжньому запалює публіку чудовим вокалом та яскравою подачею авторських міксів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Анна Добрыднева

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Анны Добрыдневой

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Анны Добрыдневой вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Анны Добрыдневой залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Анны Добрыдневой для вашого свята.

Видео Анна Добрыднева

Як замовити виступ Анны Добрыдневой? Щоб замовити виступ Анны Добрыдневой на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Анны Добрыдневой.

Ми рекомендуємо запрошувати Анны Добрыдневой до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Анны Добрыдневой на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Анны Добрыдневой у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский