Замовити артиста Anna Sofia

Anna Sofia Офіційний сайт агента

Канадська виконавиця Anna Sofia, завдяки соціальній тематиці своїх текстів та змішанню стилів у композиціях, стрімко увірвалася до сучасного шоу-бізнесу. Наша агенція пропонує організувати її виступ на вашому святі. Урочистість обов'язково запам'ятається відвідувачам оригінальним шоу та унікальною атмосферою завдяки артистці.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Anna Sofia надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Співачка Ганна Софія із трьох років захоплюється танцями, а з чотирьох – грою на різних інструментах, серед яких: піаніно, укулеле та гітара. У шкільному віці дівчина почала брати участь із вокальними номерами у різних заходах та виставах. Сама Ганна Софія вважає, що її популярність обумовлена близькістю текстів пісень до проблем сучасної молоді. Крім того, критики виділяють приємний вокал співачки, а також небажання дотримуватись лише одного стилю. Так, у її композиціях поєднуються інді, поп, альтернатива та лоу-фай, за допомогою якого штучно імітується низька якість запису. Перший альбом Анни планується до виходу 2020 року. Натхнена Елтоном Джоном, Rex Orange County та Mac DeMarco артистка змогла розробити власний стиль та звучання, засноване на гітарі, ударних та басах.

  Заходи

  Анна Софія створює позитивну та доброзичливу атмосферу на будь-якому заході: від дня народження до корпоративу та тематичної вечірки чи фестивалю. Проте найбільше сподобається її виступ тим, хто цінує справді самобутню музику та експерименти зі стилями.

  Популярні композиції

  Усі виступи виконавиці супроводжуються найкращими композиціями. До них відносяться:

  • No Fun;
  • Meaner Girl;
  • Self Aware Bitch;
  • I Try.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Anna Sofia

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Anna Sofia

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Anna Sofia вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Anna Sofia залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Anna Sofia для вашого свята.

Видео Anna Sofia

Як замовити виступ Anna Sofia? Щоб замовити виступ Anna Sofia на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Anna Sofia.

Ми рекомендуємо запрошувати Anna Sofia до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Anna Sofia на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Anna Sofia у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский