Замовити артиста Annerley Gordon

Annerley Gordon Офіційний сайт агента

Annerley Gordon — британська виконавиця у жанрі євроденс та євробіт, пік популярності якої припав на 90-ті роки. Вона запалює танцпідлоги своїми хітами досі, а наша агенція організовує та проводить концерти Енерлі Гордон. Ми безпосередньо співпрацюємо зі співачкою та пропонуємо замовити її виступ у вашому місті.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Annerley Gordon надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Майбутня зірка народилася 1967 року у Великій Британії. З дитинства займалася музикою та мріяла про зіркове майбутнє. Наприкінці 80-х дівчина перебралася до Італії, де зайнялася створенням та записом музики. Працювала вона під кількома псевдонімами, один із яких – Ann Lee.

  Пік популярності

  Знаковим для Енерлі Гордон став 1993, коли вона записала хіт "Rhythm of the Night" для проекту "Corona". Ця композиції буквально підірвала національні чарти та зробила співачку зіркою. У 1998 році вийшов новий вибуховий хіт Two Times, записаний під псевдонімом Ann Lee. Пізніше було записано та випущено ще кілька успішних треків, які попадали на вершини хіт-парадів країн Європи та Австралії.

  Де виступає Енерлі Гордон

  Annerley Gordon – артистка з дуже потужною енергетикою, вона запалює танцмайданчик і протягом тривалого часу підтримує драйвову атмосферу на будь-якій вечірці. Ви можете запросити співачку на будь-який приватний захід, де прозвучать її найкращі хіти:

  • On My Own;
  • Try Me;
  • Nasty Girl;
  • Hot'n Ready;
  • Down Town Rhythm;
  • Sexy Boy, Sexy Toy;
  • Planet Of Warriors.

  Співачка чудово впишеться в концепцію ретро-вечірки, заходи у стилі диско чи події будь-якого іншого формату.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Annerley Gordon

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Annerley Gordon

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Annerley Gordon вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Annerley Gordon залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Annerley Gordon для вашого свята.

Видео Annerley Gordon

Як замовити виступ Annerley Gordon? Щоб замовити виступ Annerley Gordon на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Annerley Gordon.

Ми рекомендуємо запрошувати Annerley Gordon до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Annerley Gordon на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Annerley Gordon у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский