Замовити артиста Annie Lenox

Annie Lenox Офіційний сайт агента

Виконавиця Annie Lennox родом із Шотландії, вона має співочий голос контральто і грає на клавішних інструментах. Хочете зробити захід справді цікавим? Тоді замовте красуню та просто талановиту співачку Енні Леннокс на корпоратив!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Annie Lenox надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Annie Lenox

  У дитинстві Енні навчалася у школі для обдарованих, а після випускного вирушила навчатися музиці до Лондона. Виконавиця успішно навчалася у Королівській музичній академії, але кинула заняття та не отримала диплом. Співачка Енні Леннокс у свій час працювала на автомийці, а потім входила до складу різних музичних колективів (The Tourists, Eurythmics), які не набули популярності. Наприкінці 80-х років співачка розпочала свою сольну кар'єру, а на даний момент у неї записано 6 студійних альбомів, найпопулярнішими піснями є:

  • «Into the West» (удостоєна премії «Оскар» за найкращий саундрек до фільму);
  • "Pavement Cracks";
  • "Fingernail Moon";
  • "Wonderful".

  За роки кар'єри співачка здобула 4 премії «Греммі» та 8 премій «BRIT Awards». Бажаєте замовити організацію концерту зі співачкою Annie Lennox? Тоді зателефонуйте нам, дізнайтесь більше про букінгу і зробіть замовлення!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Annie Lenox

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Annie Lenox

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Annie Lenox вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Annie Lenox залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Annie Lenox для вашого свята.

Видео Annie Lenox

Як замовити виступ Annie Lenox? Щоб замовити виступ Annie Lenox на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Annie Lenox.

Ми рекомендуємо запрошувати Annie Lenox до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Annie Lenox на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Annie Lenox у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский