Замовити артиста Aqua

Aqua Офіційний сайт агента

Гурт Aqua – найуспішніший колектив Данії, музика якого вигідно відрізняється від інших представників євроденсу. Під неї просто неможливо всидіти на місці!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Aqua надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія гурту Aqua

  «Скелетом» колективу стала трійка музикантів із Данії – Серен Растед, діджей Рене Діф та Клаус Норрен. Родзинкою гурту Аква стала норвезька вокалістка Лене Нюстром. Дівчина настільки влилася в колектив, що гурт Аква без Олени не проіснував би і двох років. Aqua – реінкарнація колективу Joyspeed. Випустивши не дуже вдалий сингл, у 1996 році, хлопці вирішили змінити назву на яскравішу та розвивати новий неповторний стиль bubblegum pop. Назву взяли з постера, що висів у репетиційній кімнаті. Пісні, що запам'ятовуються, швидко привернули увагу лейбла, контакти групи Aqua потрапили до продюсерів, і незабаром була записана перша пісня Roses are Red. Багато місяців на вершинах хіт-парадів красувався гурт Aqua, офіційний сайт концертного агента миттєво анонсував вихід другого синглу – пісні My Oh My. Вона вийшла 1997 року і стала ще успішнішою. Випустивши третій сингл Barbie Girl, Аква справила справжній фурор. Хіт став найвідомішою піснею Аква і став лідером чартів у США, Бельгії, Норвегії, Великій Британії та Новій Зеландії. Перший альбом Аква – Aquarium став одним із найпопулярніших альбомів року, а другий альбом Aquarius підкорив і Скандинавські країни, і Європу. У хлопців була недовга перерва, необхідна для реалізації сольних проектів. Сьогодні замовити артистів Aqua вдасться в оригінальному складі, оскільки Бенд возз'єднався у 2007 році. Запросивши на свято чи корпоратив музикантів Аква, ви зможете додати до плей-листу улюблені пісні:

  • Roses are Red,
  • Like a Robot,
  • Barbie Girl,
  • Cartoon Heroes,
  • My Oh My,
  • Doctor Jones.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Aqua

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Aqua

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Aqua вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Aqua залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Aqua для вашого свята.

Видео Aqua

Як замовити виступ Aqua? Щоб замовити виступ Aqua на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Aqua.

Ми рекомендуємо запрошувати Aqua до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Aqua на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Aqua у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский