Замовити артиста Ara Malikian

Ara Malikian Офіційний сайт агента

Ара Малікян – всесвітньо відомий скрипаль. Його творчість — це синтез близькосхідної, аргентинської та іспанської народної музики із давніми європейськими класичними традиціями. Ми можемо запросити музиканта на ваше свято та гарантуємо проведення такого заходу на найвищому рівні за прийнятною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ara Malikian надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Ара Малікян народився 1969 року в Лівані в вірменській родині. На скрипці грає з раннього дитинства. А підлітком уже дав свій перший концерт. Навчався в Німеччині, Англії та виграв кілька міжнародних конкурсів, перш ніж стати громадянином Іспанії та влаштуватися в Мадриді.

  Творчий успіх

  Його кар'єра розвивалася дуже швидко. Будучи студентом Лондонської школи музики та драми, бере участь у різноманітних конкурсах та фестивалях. Ара грав у більш ніж 40 країнах, був запрошеним солістом багатьох відомих симфонічних оркестрів. Він випустив понад два десятки альбомів як сольних, так і за участю інших музикантів та колективів. Скрипаль віртуозно грає класичні твори, фламенко, східні народні мелодії та навіть сучасні хіти з «Led Zeppelin» та «Radiohead».

  Де виступає артист

  Концерт Ари Малікян стане окрасою для будь-якого заходу, де потрібно запалити публіку та влаштувати справжнє свято – фестивалі, міські свята, церемонії відкриття виставок та спортивних подій.

  Сет-лист концерту:

  • Alien's Office;
  • Imen Dunis;
  • Life on Mars? (David Bowie cover);
  • Paranoid Android (Radiohead cover);
  • Broken Eggs

  Шоу Ари Малікян – це чудовий звук, різноманітний репертуар та незвичайна харизма скрипаля. Він заражає публіку своєю енергією та запалом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ara Malikian

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ara Malikian

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ara Malikian вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ara Malikian залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ara Malikian для вашого свята.

Видео Ara Malikian

Як замовити виступ Ara Malikian? Щоб замовити виступ Ara Malikian на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ara Malikian.

Ми рекомендуємо запрошувати Ara Malikian до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ara Malikian на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ara Malikian у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский