Замовити артиста Arabesque

Arabesque Офіційний сайт агента

Arabesque – поп-група, що стала кумиром кількох поколінь поряд із ABBA , Baccara та Dschingiz Khan – знову веде активну гастрольну діяльність. Не пропустіть можливість подарувати собі незабутнє свято – замовте виступ Арабески!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Arabesque надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Незрівнянні Арабески: біографія!

  Група Arabesque по праву вважається одним із найуспішніших жіночих музичних колективів за всю історію людства. Їхні сингли «Friday Night», «Midnight Dancer» та інші добре відомі кільком поколінням і залишаються популярними й досі. Тому букінг виступу знаменитих артисток на корпоратив, на ювілей, на Новий Рік, на весілля, на творчий вечір, на банкет та на свято будь-якого іншого плану прагнуть здійснити тисячі шанувальників у всьому світі. Але у нас, компанії «BnMusic», що є Арабески офіційним сайтом тур менеджера, є прямі контакти з менеджерами колективу, завдяки яким ми завжди зможемо знайти відповідну дату для виступу на вашому заході в напруженому гастрольному графіку музикантів.

  Група Arabesque: біографія всесвітньо відомих зірок

  Ансамбль Арабески був створений продюсером Boney M Френком Фаріаном у 1977-му році. Першою і найпопулярнішою солісткою, з якою завжди асоціюється диско-група Арабески у слухачів усього світу, стала Міхаела Роуз. Також до першого складу колективу увійшли Карен Енн Тепперіз та Мері Енн Нагел. Ці виконавиці записали пісню Hello Mr. Monkey», що стала одним із найвідоміших синглів ансамблю і перебувала на верхніх рядках хіт-парадів усього світу протягом 38 тижнів. Потім Arabesque склад групи кілька разів змінювався, а 1979-го року до неї приєдналася маловідома, проте дуже талановита сімнадцятирічна дівчина – Сандра Лауер. З того часу Сандра, солістка Арабески, стала найвпізнаванішим голосом цього ансамблю. У тому числі, її вокальними даними зобов'язана успіхом пісня «Marigot Bay», випущена 1980-го року. Групу стали слухати у Європі, а й у Америці, Росії, Японії і навіть Єгипті. Останній альбом, який випустив танцювальний колектив Арабески, має назву "Time To Say Good Bye". Він був виданий 1984-го року. Після цього Сандра Лауер вирішила, що колектив Арабески для неї є пройденим етапом та розпочала сольну кар'єру. А нещодавно Міхаела Роуз знову почала гастролювати як музикант, який представляє танцювальний колектив Арабески, разом із двома новими вокалістками. Артистки виконують найкращі пісні, які записав Арабесський ансамбль, та виступають під офіційною назвою «Arabesque feat. Michaela Rose».

  Плей лист концерту може складатися з наступних хітів:

  • Hello Mr. Monkey
  • Marigot Bay
  • Midnight Dancer
  • композиції за бажанням клієнта (узгоджуються заздалегідь з організаторами та виконавцями).

  Чому гурт Arabesque замовити варто саме за допомогою BnMusic?

  1. Ми маємо прямі контакти з менеджерами ансамблю і можемо запропонувати найдемократичніші розцінки на концерт Арабески через відсутність посередників.
  2. Ми зможемо запросити для вас саме оригінальний склад гурту – з незрівнянною Міхаелою Роуз.
  3. Домовленості про організацію виступу колективу фіксуються у вигляді офіційного договору, який ми також можемо застрахувати.
  4. Разом із артистками прибуде й висококваліфікований організатор концерту Арабески дискотека 80.
  5. Ми не тільки зможемо замовити артистів, але й повністю контролюватимемо весь процес організації вашого концерту.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Arabesque

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Arabesque

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Arabesque вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Arabesque залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Arabesque для вашого свята.

Видео Arabesque

Песни Arabesque

Як замовити виступ Arabesque? Щоб замовити виступ Arabesque на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Arabesque.

Ми рекомендуємо запрошувати Arabesque до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Arabesque на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Arabesque у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский