Замовити артиста Army of Lovers

Army of Lovers Офіційний сайт агента

Музичний колектив, відомий через відмінну музику, скандальну назву і не менш скандальні відеокліпи… Це легендарний гурт Army of Lovers! І сьогодні колектив користується популярністю.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Army of Lovers надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Army of Lovers

  Колектив почав складатись на початку 80-х років минулого століття у Швеції під керівництвом Олександра Барда. Спочатку Олександр виступав сам під псевдонімом Barbie, використовуючи незвичайні костюми, але протягом 3 років до нього приєдналося ще 2 виконавці. Наприкінці 80-х тріо змінило назву на Army of Lovers, а вже за рік виконавці випустили свій перший сингл. За роки існування склад колективу змінювався, а гурт на деякий час навіть припиняв концертну діяльність, заявляючи про те, що залишає сцену. Але у 2012 році вона знову відродилася, а сьогодні в ній перебуває Жан-П'єр Барда та Олександр Бард, також разом із ними виступає Домініка Печінські. На даний момент виконавці випустили безліч відеокліпів, деякі з яких заборонені на MTV та синглів, найбільшу популярність здобули такі композиції: • «Give My Life»; • "Life Is Fantastic"; • "I Am"; • "Viva la Vogue". Колектив асоціюється у сучасних людей зі сміливістю та епатажем, а деякі його пісні встигли стати народною класикою. І якщо ви бажаєте підкреслити свій високий соціальний статус та організувати цікаве шоу на заході чи корпоративі, то вам потрібна організація концерту з гуртом Army of Lovers.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Army of Lovers

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Army of Lovers

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Army of Lovers вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Army of Lovers залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Army of Lovers для вашого свята.

Видео Army of Lovers

Як замовити виступ Army of Lovers? Щоб замовити виступ Army of Lovers на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Army of Lovers.

Ми рекомендуємо запрошувати Army of Lovers до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Army of Lovers на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Army of Lovers у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский