Замовити артиста Aswad

Aswad Офіційний сайт агента

Aswad – британський музичний колектив зі світовою популярністю, який виступає в жанрі реггі, де присутні нотки соул і блюзу. До складу групи входять: Брінслі Форд, Джордж Орбан, Гей, Дональд Гріфітс, Аугус-Драммі Зеб. Порадуйте себе виступом зірок на своєму святі! Ми з радістю вам допоможемо та запросимо колектив без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Aswad надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Група розпочала свою діяльність у 75 році минулого століття. За понад 40-річну роботу артисти змогли досягти визнання мільйонів шанувальників. Першим синглом, який зробив їх популярними, став Three Babylon. Він звучав практично із кожного лондонського вікна. Потім побачила світ пісня «Don't turn around», яка була визнана критиками однієї з найкращих. Її помістили на зворотний бік платівки самої Тіни Тернер. За кілька років хіт знову пролунав, але вже з вуст вокалістів Ace Of Base у кавер-версії. 1980 року артисти були запрошені на зйомки фільму «Вавілон» і з радістю взяли участь у його створенні. Через рік вийшла перша платівка під назвою New Chapter. Загалом гурт налічує 21 альбом. Навіть сьогодні артисти є бажаними гостями на заходах, їх часто запрошують на:

  • вечірки;
  • ювілеї;
  • корпоративні свята;
  • фестивалі;
  • події міста.

  Атмосфера концерту Aswad не дасть нудьгувати жодному глядачеві. Зірки завжди готові до спілкування, фотозйомки та роздачі автографів. До програми завжди включаються найкращі твори групи:

  • Don't Turn Around;
  • Hadi Aswad;
  • Dancehall Mood;
  • Hey Jah Children;
  • Corruption.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Aswad

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Aswad

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Aswad вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Aswad залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Aswad для вашого свята.

Видео Aswad

Як замовити виступ Aswad? Щоб замовити виступ Aswad на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Aswad.

Ми рекомендуємо запрошувати Aswad до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Aswad на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Aswad у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский