Замовити артиста Backstreet Boys

Backstreet Boys Офіційний сайт агента

Backstreet Boys — популярний американський гурт, який став легендою 90-х, не здає позицій і сьогодні. Лиха п'ятірка впевнено, без іронії може називати себе boys-band. Якщо ви бажаєте запросити артистів на свято, зв'яжіться з нами. Ми працюємо безпосередньо з агентом музикантів і пропонуємо конкурентні ціни, вигідні умови співпраці.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Backstreet Boys надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок зіркової історії

  Backstreet Boys з'явилися у 1983 році. Незмінні учасники групи — звичайні «хлопці із задвірок» американського міста Орландо:

  • Nick Carter;
  • H. Dorough;
  • Brian Littrell;
  • J. McLean;
  • Kevin Richardson.

  Діти розпочинали творчий шлях, виступаючи на місцевих концертах, фестивалях, на відкриттях виставок та торгових центрів.

  Пік популярності

  Зустріч із продюсером Лу Пірлманом стала початком успіху. Перший сингл приніс зізнання у Європі. "Millennium" (1999), найуспішніший альбом гурту, зробив їх відомими у всьому світі. Він став продаваним у США, очолив список Billboard 200 і отримав премію Греммі. Трек "I Want It That Way" став лідером хіт-парадів 25 країн. Після творчої паузи хлопці зібралися разом у 2012 році та випустили два альбоми, кілька синглів. Музиканти об'їхали десятки країн Європи, Азії та Америки у рамках свого світового гастрольного туру.

  Де виступають

  "Backstreet Boys" активно виступають, збираючи величезні зали. Вони можуть стати вашими гостями на дні народження, весіллі чи ювілеї. Замовте артистів у нашій агенції, і почуєте найяскравіші хіти:

  • Show Me the Meaning of Being Lonely;
  • Everybody;
  • Incomplete;
  • Larger Than Life;
  • Shape of My Heart.

  Вечірка за участю гурту не буде нудною. Музиканти легко спілкуються із аудиторією, жартують, виходять до глядачів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Backstreet Boys

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Backstreet Boys

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Backstreet Boys вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Backstreet Boys залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Backstreet Boys для вашого свята.

Видео Backstreet Boys

Як замовити виступ Backstreet Boys? Щоб замовити виступ Backstreet Boys на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Backstreet Boys.

Ми рекомендуємо запрошувати Backstreet Boys до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Backstreet Boys на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Backstreet Boys у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский