Замовити артиста Bahroma

Bahroma Офіційний сайт агента

«Bahroma» — український музичний гурт, який працює в стилі альтернативного року. За індивідуальність та своєрідне тлумачення сучасної рок-музики колектив називають «надією сучасного поп-року». Замовте виступ музикантів у нашому агентстві, і ми забезпечимо вам найкраще свято.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bahroma надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Команда дебютувала у 2009 році. Назва "Bahroma" – похідна від імені та прізвища фронтмена групи Романа Бахарєва. Дебютом стала композиція «Надовго», що була записана за участю професійних саунд-продюсерів. За час існування склад колективу неодноразово змінювався. Музиканти шукали власний стиль, індивідуальне звучання та своїх слухачів.

  Творчість

  У 2011-му гурт «Bahroma» блискуче виступив у національному відбірковому турі «Євробачення» від України, взяв участь у фестивалях «Дика М'ята» та «Крок-Рок». Через три роки гурт представив своїм слухачам повноцінний альбом «Всередині». Музиканти охоче співпрацюють із виконавцями у різних жанрах — хіп-хоп, поп, рок-н-рол. На сьогоднішній день в активі колективу чотири повноцінні студійні альбоми, безліч чудово знятих професійних відеокліпів.

  Де виступають артисти

  Гурт бере участь у багатьох рок-фестивалях у форматі «open air» і виступає у найбільших концертних залах. «Bahroma» прикрасить будь-яке свято — чи це весілля, корпоратив чи День міста. Ви почуєте наживо:

  • На глибині;
  • Чи не тисни;
  • Поки що-пора;
  • Важливе не має значення;
  • Тихо;
  • На південь;
  • Ламаними ритмами;
  • Марина.

  Виступ альтернативних рокерів – це ковток свіжого повітря з яскравим та позитивним посилом. Пісні зі зрозумілими, життєвими текстами і мотивами, що запам'ятовуються, привертають увагу аудиторії різного віку та музичних смаків.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bahroma

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bahroma

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bahroma вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bahroma залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bahroma для вашого свята.

Видео Bahroma

Як замовити виступ Bahroma? Щоб замовити виступ Bahroma на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bahroma.

Ми рекомендуємо запрошувати Bahroma до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bahroma на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bahroma у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский