Замовити артиста Bananarama

Bananarama Офіційний сайт агента

Запрошуємо розчинитись у яскравих емоціях, які дарують зірки світової поп-музики з гурту Bananarama! Щоб зробити корпоратив чи свято незабутнім, потрібно замовити виступ на нашому сайті

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bananarama надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Історія Bananarama

  Колектив склався в 1981 році, коли його учасниці – Керен Вудворд, Сара Даллін та Сіобан Фейхі записали демо-версію пісні AiA Mwana та відправили її звукозаписній компанії. Вже у 1986 з хітом Venus (написаним у 1969) дівчата підкорили мільйони сердець європейських та американських шанувальників жанру поп-музики. Вони співали як безліч виконавців того часу, але відрізнялися інтонаціями, романтизмом 60-х і вражали шанувальників новими музичними віяннями. Пік популярності припав на рік випуску альбому Wow, а потім із гурту пішла Фейхі. Подруги, що залишилися в дуеті, продовжували записувати пісні, але шанувальники чекали на возз'єднання колишнього складу. До 2017 року! Вони зустрілися знову і поїхали на гастролі Англією та Америкою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bananarama

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bananarama

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bananarama вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bananarama залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bananarama для вашого свята.

Видео Bananarama

Як замовити виступ Bananarama? Щоб замовити виступ Bananarama на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bananarama.

Ми рекомендуємо запрошувати Bananarama до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bananarama на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bananarama у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский