Замовити артиста Barry Ryan

Barry Ryan Офіційний сайт агента

Запальні композиції поп-виконавця Barry Ryan, які прославили його у 1960-80 роки, прикрасять будь-яке свято. Співак і сьогодні знаходиться у чудовій формі, готовий радувати своїми хітами гостей вашого заходу. Замовити виступ Баррі Райана ви можете у нашій агенції без переплати та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Barry Ryan надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  У 60-х роках минулого століття брати-близнюки, які народилися в 1948 році, змогли потрапити до топів британських хіт-парадів, виступаючи дуетом. Їхній фотогенічний вигляд, створений провідними дизайнерами, пісні, що запам’ятовуються, і неповторний голос Баррі відкрили перед ними величезні можливості:

  • численні гастролі;
  • виступ у телешоу;
  • публікації у ЗМІ та молодіжних журналах, присвячених поп-музиці.

  Пік популярності

  Зоряний шум і пов’язаний з ним стрес привели Пола до нервового зриву. Після випуску двох спільних синглів у 1967 році (Heartbreaker і Pictures of Today) Пол став писати пісні, а Баррі їх виконувати. Були написані знамениті хіти Love Is Love, The Hunt. Проте успіху відомої «Елоїзи» вони не досягли. Сингл розійшовся тиражем понад три мільйони екземплярів.

  У чому досяг успіху крім музики

  У 1970-80 роках Баррі захопився фотозйомкою. Його знімки представлені у багатьох відомих музеях Великобританії та Америки.

  На яких заходах частіше виступає

  Співак любить виступати на концертах, корпоративах. Йому подобається підтримувати зв’язок із залом. На вечірках виконавця на вас чекає тепла і дружня атмосфера, присмачена старими хітами.

  Найпопулярніші композиції

  • Eloise;
  • The Color of My Love;
  • Magical Spiel;
  • Zeit macht nur vor dem Teufel halt;
  • Red Man.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Barry Ryan

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Barry Ryan

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Barry Ryan вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Barry Ryan залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Barry Ryan для вашого свята.

Видео Barry Ryan

Як замовити виступ Barry Ryan? Щоб замовити виступ Barry Ryan на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Barry Ryan.

Ми рекомендуємо запрошувати Barry Ryan до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Barry Ryan на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Barry Ryan у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский