Замовити артиста Beats International feat. Lindy Layton

Beats International feat. Lindy Layton Офіційний сайт агента

Британський музичний гурт Beats International feat. Lindy Layton складається з виконавців, які виступають у стилі електронної музики. Керує колективом Норман Кук, який повернувся до своїх витоків і став ді-джеєм та одним із найкращих виконавців на англійській сцені. Якщо ви хочете зробити своє свято яскравим та незабутнім, замовляйте Beats International на нашому сайті без посередників та переплати.

 • Договор

  Contact for booking Beats International feat. Lindy Layton:

  please send us the field request and we will provide you with the booking information.

  Цей договір BnMusic на артиста Beats International feat. Lindy Layton надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  У 1989 році Кук розпочав сольну кар'єру із запису синглу «Won't Talk About It». У композицію гармонійно вписався фальцет вокаліста Біллі Брегга. Вона стала великим успішним хітом, після чого Кук сформував Beats International – вільну конфедерацію студійних музикантів, включаючи солістів Лінду Лейтон та Лестера Ноель, репера MC Wildski та клавішника Енді Бушера.

  Пік популярності

  Разом із Норманом Куком Лейтон був засновником та співаком групи. У 1990 році вони приземлилися в Англії, а їхня пісня Dub Be Good to Me стала хітом номер один. Дебютний альбом гурту завоював сімнадцяте місце у чартах Британії.

  У чому досягли успіху крім участі в групі

  Лінді Лейтон – відома британська співачка. Після розпуску Beats International вона випустила три альбоми під власним ім'ям. Наприкінці 1990-х років вона разом із гітаристом Стівом Проктером заснувала групу Hardknox.

  На яких заходах найчастіше виступають

  Виконавці найчастіше виступають на фестивалях, вечірках. Артисти поводяться ненав'язливо, створюючи творчу незабутню атмосферу.

  Найпопулярніші композиції

  • Dub Be Good to Me;
  • Won't Talk About It;
  • Burundi Blues;
  • For Spacious Lies;
  • Echo Chamber.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Beats International feat. Lindy Layton

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Beats International feat. Lindy Layton

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Beats International feat. Lindy Layton вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Beats International feat. Lindy Layton залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Beats International feat. Lindy Layton для вашого свята.

Видео Beats International feat. Lindy Layton

Як замовити виступ Beats International feat. Lindy Layton? Щоб замовити виступ Beats International feat. Lindy Layton на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Beats International feat. Lindy Layton.

Ми рекомендуємо запрошувати Beats International feat. Lindy Layton до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Beats International feat. Lindy Layton на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Beats International feat. Lindy Layton у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский