Замовити артиста Bel Suono

Bel Suono Офіційний сайт агента

«Bel Suono» — унікальне фортепіанне шоу, назва якого перекладається з італійської як «гарний звук» та повністю відображає концепцію проекту. Запросіть музикантів на ваш захід та отримайте задоволення від вечора класичної музики та найкращих творів зі світової музичної спадщини. Наше агентство допоможе вам запросити знамените тріо та візьме на себе всі організаційні питання.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bel Suono надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Про колектив

  Колектив працює з 2011 року у складі трьох піаністів – Антон Мосенков, Кирило Гущин та Василь Опалєв. Музиканти здобули чудову освіту, чудово володіють інструментом і добре імпровізують. 2013 року вийшов перший альбом проекту «Мегаполіс». Виступаючи на концертних майданчиках по всьому світу, тріо піаністів протиставляє себе одноманітності поп-музики, що наповнює теле та радіо ефіри. У їхньому репертуарі, крім увертюр з опер та класичних концертів, звучать рок хіти, російська народна музика в оркестровій обробці.

  Де виступають музиканти

  Концерти «Bel Suono» відбуваються у залах зі спеціальним музичним обладнанням, гарною акустикою. Це шоу чудово підійде для масштабного заходу, великого концерту чи фестивалю. У репертуарі — композиції найрізноманітніших жанрів:

  • "Танець Лицарів", С. Прокоф'єв;
  • «Бляски смерті», К.Сен-Санс;
  • "Зима", А.Вівальді;
  • "Танго", Карлос Гардель;
  • "Subway";
  • "Калинка-Малинка".

  Виступ тріо — це занурення в атмосферу чудової музики: від вічної класики Вівальді та Чайковського до хітів Queen, джазу та мелодій з улюблених фільмів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bel Suono

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bel Suono

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bel Suono вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bel Suono залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bel Suono для вашого свята.

Видео Bel Suono

Як замовити виступ Bel Suono? Щоб замовити виступ Bel Suono на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bel Suono.

Ми рекомендуємо запрошувати Bel Suono до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bel Suono на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bel Suono у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский