Замовити артиста Belinda Carlisle

Belinda Carlisle Офіційний сайт агента

Американська співачка Белінда Карлайл (Belinda Carlisle) – яскрава представниця поп-музики кінця вісімдесятих. Замовити Belinda Carlisle офіційний сайт концертного агента пропонує вам прямо тут.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Belinda Carlisle надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співачки

  Біографія Belinda Carlisle є досить цікавою. У підлітковому віці, зовні неяскрава, але дуже експресивна та незалежна, Белінда Карлайл відрізнялася своєрідним хлоп'ячим характером. Перший її серйозний музичний проект звався The Go-Go's. Мало того, що це була панк-група, то ще Белінда в ній грала на барабанах, що досить нетипово для дівчини. Група мала успіх і багато разів була відзначена шанувальниками. На жаль, Белінда Карлайл зі своїми колегами по групі захопилися алкоголем та наркотиками та навіть проходили кілька курсів реабілітації. Постійні сварки змусили Белінду залишити проект та розпочати сольну кар'єру. З 1985 року розпочалася справжня музична кар'єра виконавиці. Зараз у вас є можливість запросити її на ваш корпоратив чи інший урочистий захід, але, як і раніше, зірка дуже затребувана, тому радимо робити букінг заздалегідь.

  Творчість та хіти

  1988 став для співачки знаковим. Саме тоді вийшов її найуспішніший альбом Heaven on Earth. Сама виконавиця постала перед публікою у зовсім новому іміджі. Альбом швидко став мультиплатиновим. Але справжній фурор спричинив сингл Heaven is a Place on Earth. Композиція буквально розірвала численні чарти і залишається популярною навіть сьогодні.

  Як зробити замовлення співачки

  Щоб замовити Belinda Carlisle на корпоратив, весілля, день народження або на інше свято, залиште заявку. З вами одразу зв'яжеться менеджер для уточнення деталей. Белінда Карлайл – одна з найпопулярніших співачок і ми спілкуємося з нею дуже часто, тому відповідь про вільні дати ви отримаєте протягом години.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Belinda Carlisle

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Belinda Carlisle

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Belinda Carlisle вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Belinda Carlisle залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Belinda Carlisle для вашого свята.

Видео Belinda Carlisle

Як замовити виступ Belinda Carlisle? Щоб замовити виступ Belinda Carlisle на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Belinda Carlisle.

Ми рекомендуємо запрошувати Belinda Carlisle до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Belinda Carlisle на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Belinda Carlisle у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский