Замовити артиста Berlin

Berlin Офіційний сайт агента

Бажаєте запросити американський рок-гурт Berlin на свій захід? Зателефонуйте нашому агентству! Ми займаємося організацією концертів та виступів іноземних та вітчизняних артистів без посередників та переплат. Зв'яжіться з нами прямо зараз і дізнайтесь, які дати у графіку колективу вільні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Berlin надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Група Берлін утворилася наприкінці 70-х – на початку 80-х. На той час особливо популярним був жанр диско, проте колектив вирішив дотримуватися своїх переваг і зайнявся синт-поп-музикою, а також пост-панком. Іноді його стиль визначають як електро-рок, хоча перший альбом і містив кілька романтичних композицій. За час своєї кар'єри склад гурту змінювався, приходили нові музиканти, проте кістяк зазвичай залишався первісним. Колектив випустив 7 альбомів: деякі з них завоювали особливу популярність та любов шанувальників та стали золотими. Крім того, учасники написали кілька пісень, які стали саундтреками до відомих американських фільмів.

  Заходи

  Виступ колективу найкраще підійде тематичному заходу, оформленому у стилі 80-х. Це може бути звичайна вечірка, день народження, корпоратив чи навіть весілля. Учасники групи дружелюбні та товариські, вони жартують та взаємодіють з гостями, піднімаючи їм настрій та створюючи приємну атмосферу.

  Найкращі композиції

  Серед найбільш відомих хітів гурту Берлін можна відзначити такі:

  • Dancing In Berlin;
  • Take My Breath Away;
  • When We Make Love;
  • Heartstrings;
  • Masquerade.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Berlin

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Berlin

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Berlin вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Berlin залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Berlin для вашого свята.

Видео Berlin

Як замовити виступ Berlin? Щоб замовити виступ Berlin на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Berlin.

Ми рекомендуємо запрошувати Berlin до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Berlin на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Berlin у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский