Замовити артиста Betty Boo

Betty Boo Офіційний сайт агента

Betty Boo (Бетті Бу) – американська виконавиця, автор пісень у жанрах «реп», «поп». Замовте концерт артистки через нашу агенцію. Більше жодних переплат та посередників – живі виступи світових зірок тепер доступні кожному.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Betty Boo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок кар'єри

  Займатися музикою Бетті почала зі школи. Перший контракт був підписаний із англійським лейблом звукозапису Music of Life. Псевдонім дівчина взяла через схожість із мультиплікаційним персонажем – Betty Boop. Поступово артистка переїхала до Нью-Йорка і навіть провела тур. Перші треки Бетті зустріли слухачі з прохолодою (наприклад, "Give It A Rest").

  Пік популярності

  Особлива популярність прийшла до артистки після випуску двох синглів: "Hey DJ – I Can't Dance (To That Music You're Playing)", а також "Doin' The Do". Останній зайняв перший рядок US Dance. Загалом дівчина випустила три альбоми:

  • "Boomania" – дебютний альбом, 1990 рік. Британський чарт – четверта позиція, яка пластика отримала звання «платинової».
  • «GRRR! It's Betty Boo» (1992). Верхніх позицій чартів не зайняв.
  • "Doin' the Do: The Best of Betty Boo" (1999). Платівка не змогла зайняти навіть нижні рядки.

  Кар'єра співачки пішла на спад через серйозну хворобу її матері. Закінчивши музичну діяльність під псевдонімом Бетті Бу, артистка встигла з'явитися на Penn Festival, займалася продюсуванням.

  Специфіка виступів Бетті

  Композиції співачки чудово підходять для запальних вечірок, корпоративів, свят. Дівчина дуже відкрита, уважна до глядачів. Її пісні добре підходять для танців. Виступ Бетті – гарна ідея для відкриття клубу, концертного майданчика. Дізнатися про подробиці райдера ви можете у нашій агенції. Список треків:

  • "I'm on My Way"
  • "Let Me Take You There"
  • "Hey DJ / I Can't Dance (To That Music You're Playing)"
  • "24 Hours"
  • "Thing Goin' On"
  • "Hangover"
  • "Where Are You Baby?"
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Betty Boo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Betty Boo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Betty Boo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Betty Boo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Betty Boo для вашого свята.

Видео Betty Boo

Як замовити виступ Betty Boo? Щоб замовити виступ Betty Boo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Betty Boo.

Ми рекомендуємо запрошувати Betty Boo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Betty Boo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Betty Boo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский