Замовити артиста Biffy Clyro

Biffy Clyro Офіційний сайт агента

«Biffy Clyro» — гурт із Шотландії, музичний напрямок якого балансує між м'якістю інді, важким постхаркором та складним звучанням прогресивного року. Музиканти прославилися своїми грандіозними шоу, виступаючи на найкращих світових майданчиках. Ми допоможемо вам організувати участь гурту на ваш захід та гарантуємо успішне проведення концерту на найвищому рівні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Biffy Clyro надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок музичної діяльності

  Історія «Biffy Clyro» походить від 1995 року, коли 15-річний Саймон Ніл та брати Джонстон почали грати у групі «Skrewfish» у їхньому рідному місті Кілмарнок. Для продовження навчання хлопці переїхали до Глазго та продовжили виступати як колектив у місцевих клубах. Їхній творчий потенціал був помічений представником звукозаписної студії. Так, вийшов дебютний альбом гурту, який став називатися «Biffy Clyro». Першою комерційно успішною стала студійна робота Puzzle у 2007 році.

  Пік популярності

  За межами Великобританії про гурт заговорили у 2009 році, після виходу альбому «Only Revolutions». Він отримав кілька нагород, зокрема престижну британську премію «Mercury Prize». Група змінює свій стиль у різних альбомах, дивуючи та радуючи шанувальників. Їхні концерти відбуваються на найпрестижніших сценах Європи. Диски «Opposites» та «Ellipsis» набувають золотого статусу. Колектив влаштовує світове турне на підтримку нових альбомів.

  Де виступає гурт

  Виступ Biffy Clyro підійде для фестивалів, масштабних масових заходів. Музиканти виконують різні композиції, написані за весь час творчості:

  • "How";
  • "Machines";
  • "Booooom, Blast & Ruin";
  • "Black Chandelier";
  • "Stingin' Belle".

  Концерти рок-тріо дуже емоційні та видовищні. Це — якісна музика, спілкування з публікою та запальна атмосфера справжнього рок-концерту.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Biffy Clyro

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Biffy Clyro

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Biffy Clyro вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Biffy Clyro залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Biffy Clyro для вашого свята.

Видео Biffy Clyro

Як замовити виступ Biffy Clyro? Щоб замовити виступ Biffy Clyro на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Biffy Clyro.

Ми рекомендуємо запрошувати Biffy Clyro до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Biffy Clyro на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Biffy Clyro у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский