Замовити артиста Big Boss

Big Boss Офіційний сайт агента

«Big Boss» – творчий проект українського співака, шоумена та телеведучого Володимира Фідика. Музиканти забезпечать вам веселу та енергійну танцювальну вечірку, а наша агенція допоможе організувати участь артистів. Ми погодимо репертуар, дату, місце та вартість виступу. Для нас немає незначних деталей, тому гарантуємо проведення заходу на найвищому рівні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Big Boss надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість

  Автор проекту Володимир Фідик – хореограф, педагог та професійний вокаліст. Народився у Дрогобичі 1982 року. До музики, за словами співака, його підштовхнула бабуся. Закінчив Київське естрадно-циркове училище. Офіційна дата створення колективу та початок концертної діяльності – 1 січня 2016 року. Гурт одразу справив дуже сильне враження на слухачів. Дебютна пісня «Ой, Марічка Чичері» продемонструвала, що коник гурту — стеб та іронія. Репертуар «Big Boss» включає авторські та народні українські пісні, а також кавер-версії світових хітів у сучасній обробці. Паралельно фронтмен гурту веде шоу на М1.

  Участь у заходах

  Ідеальне місце виступу "Big Boss" – це клуб з величезним танцполом. Група розважить публіку на весіллі, ювілеї, корпоративному святі чи просто вечірці без приводу. Вам прозвучать:

  • Мажор;
  • Черепаха аха;
  • Лайки;
  • Dancing;
  • Дід мороз;
  • Гоп гоп;
  • Йорк;
  • Провінціали.

  «Big Boss» — це задерикувата, весела та іронічна команда з нестандартним почуттям гумору та нетиповим для шоу-бізнесу сценічним чином.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Big Boss

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Big Boss

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Big Boss вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Big Boss залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Big Boss для вашого свята.

Видео Big Boss

Як замовити виступ Big Boss? Щоб замовити виступ Big Boss на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Big Boss.

Ми рекомендуємо запрошувати Big Boss до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Big Boss на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Big Boss у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский