Замовити артиста Billie Elish

Billie Elish Офіційний сайт агента

У жанрі поп-музики нещодавно з'явилася нова зірка – Billie Elish. Вона заробила прихильність публіки з першої пісні, розмістивши свій стильний кліп. Артистка створює проникливі балади, що змушують задуматися про сенс буття. Цікавий мотив просто заворожує. Замовляйте виступ артиста через перевірену агенцію, отримуючи гарантії сумлінності.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Billie Elish надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  Перший сингл артистки Ocean Eyes. Вона опублікувала його у 2016 році. Дівчина з дитинства займалася танцями, але зазнала серйозної травми. Після цього він зайнялася піснею, яку її брат підготував до своєї групи. У результаті виступив продюсером, а танець для кліпу допоміг поставити її вчитель. Після заливання у Ютуб кліп швидко набрала понад 100 мільйонів переглядів. Вже наступного року Біллі випустила свій перший міні-альбом і одразу ж увійшла до хіт-парадів у кількох країнах.

  Пік популярності

  На даний момент артистка активно розвивається. 2019 року вийшов її перший студійний альбом, який став першим у хіт-парадах Англії, США, Канади, Австралії. На сайті Apple Music лише її пісні займають більше однієї позиції у ТОП-10 цілого світу. Біллі із задоволенням прикрасить ваше свято своєю творчістю. Вона виступає на заходах різного масштабу – від великих концертів до приватних корпоративів та вечірок. Дівчина повністю викладається у творчості, проте не доступна для особистого спілкування – у неї синдром Туретта. Красиві та мелодійні балади у жанрі «поп» з додаванням національних мотивів стануть окрасою вашого вечора.

  Популярні композиції

  Список кращих пісень:

  • "Ocean Eyes";
  • "Wish You Were Gay";
  • "You Should See Me in a Crown";
  • "Bury a Friend";

  · "When the Party's Over".

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Billie Elish

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Billie Elish

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Billie Elish вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Billie Elish залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Billie Elish для вашого свята.

Видео Billie Elish

Як замовити виступ Billie Elish? Щоб замовити виступ Billie Elish на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Billie Elish.

Ми рекомендуємо запрошувати Billie Elish до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Billie Elish на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Billie Elish у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский