Замовити артиста Billy Ocean

Billy Ocean Офіційний сайт агента

Біллі Оушен – це сценічний псевдонім англійського представника поп-музики Леслі Себастіана Чарльза. Артист веде активну музичну діяльність, виступає у світових турне, тому це чудова можливість замовити зірку на свій захід. Наше агентство допоможе замовити відомого виконавця без посередників та переплат. Ми є офіційним агентом багатьох закордонних зірок, тому нам можна довірити організацію та супровід артиста.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Billy Ocean надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Чарльз народився Карибському острові Тринідад, але все свідоме життя прожив у Великій Британії. Тут же він почав свою кар'єру і вперше став відомим завдяки дебютному альбому, випущеному в 1976 році. Сингл "Caribbean Queen" завоював серця мільйонів людей. Канал MTV запускав його до ротації по всьому світу. За цю композицію співак був удостоєний премії “Греммі” у категорії чоловічого вокалу ритму та блюзу. Через два роки Оушен випустив сингл, який підкорив вершини чартів Європи та прозвучав у фільмі “Перлина Нілу”. Серед останніх відомих композицій варто відзначити Get qutta my dreams, get into my car. Пісня довгий час утримувала перше місце у чартах США. Чарльз їздить на гастролі до зарубіжних країн, виступає на концертах, фестивалях та інших заходах. Його пісні зачаровують, поп-музику 80-х років можна слухати нескінченно.

  Найкращі композиції артиста

  • Suddenly;
  • Get qutta my dreams, get into my car;
  • When the going tough, the tough get going;
  • Caribbean Queen;
  • Feelings.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Billy Ocean

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Billy Ocean

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Billy Ocean вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Billy Ocean залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Billy Ocean для вашого свята.

Видео Billy Ocean

Як замовити виступ Billy Ocean? Щоб замовити виступ Billy Ocean на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Billy Ocean.

Ми рекомендуємо запрошувати Billy Ocean до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Billy Ocean на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Billy Ocean у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский