Замовити артиста Black Box

Black Box Офіційний сайт агента

Black Box – гурт, який став іконою хаус-музики – тепер може стати вашим гостем на святі! За допомогою компанії BnMusic ви можете замовити виступ легендарного колективу Black Box, зробивши свій захід унікальним та неповторним!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Black Box надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Легендарні Black Box: біографія італійської групи

  Цей колектив, створений в Італії силами талановитих композиторів і не менш обдарованої співачки, зумів у стислий термін стати популярним не лише в рідній країні, а й у всій Європі, а незабаром – і в усьому світі. Розпочавши свою творчу біографію у 1988-му році, музиканти гурту Black Box записали величезну кількість хітів та кілька першокласних платівок, проданих рекордними тиражами. Ми, як офіційний сайт промоутера колективу Black Box, пропонуємо вам організацію виступів цього запального, енергійного та неповторного ансамблю. Концерт гурту буде доречний на святі будь-якого плану: на ювілеї, на творчому вечорі, на банкеті, на весіллі, на Новому Році, на корпоративі тощо. Оскільки ми працюємо без посередників, ми пропонуємо своїм клієнтам найбільш демократичні ціни: вигода, порівняно з розцінками інших концертних агентств, може доходити до 50% від усієї ціни артистів.

  Як складався творчий шлях колективу?

  Група Black Box, замовити на корпоратив виступу якої зараз прагне велика кількість шанувальників по всьому світу, спочатку називалася The Groove Groove Melody. Вона була створена трьома композиторами: Mirko Limoni, Valerio Semplici та Daniele Davoli. Однак у 1989 році до них приєдналася темношкіра красуня – талановита модель та співачка Catherine Quind, яка виступає під псевдонімом Katlin. Незабаром після цього було вирішено змінити назву ансамблю. Дебютним синглом колективу стала пісня "Ride on time", яка протягом шести тижнів залишалася на першому місці в британських чартах, а також на високих позиціях у хіт-парадах по всій Європі. Наступний сингл – "I Don't Know Anybody Else" – опинився в ТОП-10 навіть в американських чартах. А найбільшу славу гурту принесла пісня Everybody Everybody, яку виконувала нова вокалістка, яка прийшла на зміну Katlin – Martha Wash. Дебютна платівка ансамблю вийшла 1990-го року і мала назву «Dreamland». Вона мала популярність, як і наступні альбоми. Зараз група активно гастролює, завдяки чому у вас з'явилася унікальна можливість запросити її на свій корпоратив або, наприклад, День Народження.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Black Box

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Black Box

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Black Box вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Black Box залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Black Box для вашого свята.

Видео Black Box

Як замовити виступ Black Box? Щоб замовити виступ Black Box на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Black Box.

Ми рекомендуємо запрошувати Black Box до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Black Box на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Black Box у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский