Замовити артиста Blink

Blink Офіційний сайт агента

Blink-182 — панк-рок гурт, до якого входять Марк Хоппус, Тревіс Баркер та Метт Скіба. Вони виконують пісні у жанрі панк-рок. Їхні композиції просякнуті позитивом, яким музиканти і діляться з оточуючими під час виступу. Наша агенція допоможе вам організувати концерт колективу. Зателефонуйте нам, будемо раді відповісти на всі питання!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Blink надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Група була створена Томом Делонгом, Марком Хоппусом та Скоттом Рейнором ще на початку 1990-х років. Спочатку вона називалася "Blink". Музиканти виконували свої пісні у невеликих шинках, намагаючись знайти свою аудиторію. У цьому їм допоміг запис першого альбому. "Flyswatter" був випущений у 1994 році. Він був тепло прийнятий критиками. Однак справжній успіх прийшов до колективу лише через 5 років із виходом Enema of the State Flyswatter. Реліз зайняв високе місце у чартах. Групі стали приділяти більше ефірного часу на ТБ, внаслідок чого популярність гурту багаторазово зросла. З того часу минуло понад 20 років, і кількість слухачів лише зростає. Тепер для Blink-182 відкриті будь-які майданчики, чому ми всі дуже раді. Якщо ви думаєте, що весь свій вільний час виконавці витрачають на запис пісень та виступи, ви дуже помиляєтеся! Учасники гурту встигли навіть знятися у кіно. Марко Хоппус має власне шоу. Там він розповідає новини з музичної індустрії та обговорює їх із гостями.

  Перелік заходів

  Blink-182 не обмежують себе у виборі майданчиків для виступів. Хлопці можуть заспівати і на великих рок-фестивалях, і невеликих клубних вечірках. Вони неодноразово радували слухачів на святах та корпоративах.

  Переваги виступів:

  • Колектив виконує переважно позитивні пісні, які здатні підняти настрій будь-якій людині.
  • Артисти люблять своїх шанувальників. Вони постійно співають їм на біс, а також влаштовують автограф сесії.
  • Добрі жарти під час виступу гурту – звичайна справа.
  • Навіть якщо людина не є фанатом колективу, вона отримає від концерту насолоди.

  Найвідоміші пісні:

  • Generational Divide;
  • First Date;
  • I Miss You;
  • She's Out Of Her Mind;
  • What's My Age Again?
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Blink

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Blink

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Blink вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Blink залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Blink для вашого свята.

Видео Blink

Як замовити виступ Blink? Щоб замовити виступ Blink на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Blink.

Ми рекомендуємо запрошувати Blink до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Blink на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Blink у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский