Замовити артиста Bobby Kimball Toto

Bobby Kimball Toto Офіційний сайт агента

Боббі Кімбол – це відомий американський вокаліст, один із учасників рок-гурту “Toto”. Нині виступає сольно. У нашому агентстві ви можете замовити виступ артиста на вашому заході. Ми гарантуємо повний його супровід та організацію прибуття. Працюємо без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bobby Kimball Toto надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Боббі розпочав свою кар'єру з виступів на концертах інших відомих співаків як бек-вокал. 1978 року його запросили до групи “Toto”, де він став по-справжньому знаменитим. Їхня кар'єра розпочалася з першого альбому та однойменного синглу “Toto”. Платівка з шаленим успіхом увірвалася на вершину хіт-параду. Було продано понад два мільйони екземплярів. А композиція Hold the line потрапила в топ. За видатні досягнення гурт був удостоєний “Греммі”. Найбільша популярність прийшла у 1982 році, коли було випущено альбом “Toto IV”, який став мульти-платиновим. Цього ж року було отримано “Греммі” у шести номінаціях. Швидше після цього Кімбол покинув музикантів і вирішив зайнятися сольною кар'єрою. Але через 15 років відсутності кілька випущених альбомів він вирішив повернутися. Артисти записали нові пісні, зокрема “Mindfields”. Кімбалла можна сміливо назвати легендою року. Його запрошують на різні концерти, фестивалі та конкурси як музикант та почесний гість. Його композиції – це класичний рок, який популярний досі.

  Найвідоміші сингли:

  • We are not in Kansas anymore;
  • The heaven of Milano;
  • All I ever needed;
  • Kimball Jamison;
  • Rise up.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bobby Kimball Toto

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bobby Kimball Toto

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bobby Kimball Toto вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bobby Kimball Toto залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bobby Kimball Toto для вашого свята.

Видео Bobby Kimball Toto

Як замовити виступ Bobby Kimball Toto? Щоб замовити виступ Bobby Kimball Toto на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bobby Kimball Toto.

Ми рекомендуємо запрошувати Bobby Kimball Toto до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bobby Kimball Toto на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bobby Kimball Toto у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский