Замовити артиста Bosson

Bosson Офіційний сайт агента

Відчуй гаряче євродиско із нальотом романтики стику сторіч від Bosson на своєму святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bosson надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Bosson

  Шведський співак та композитор Стеффан Олссон, відомий світовій музичній спільноті під творчим псевдонімом Bosson офіційний сайт концертного агента, народився 21 лютого 1961 року. Дитинство та юність Staffan Olsson провів у провінційному містечку Саро, яке розташоване за двадцять кілометрів від Гетеборга. Любов до музики у Стеффана спалахнула бенгальською свічкою, коли шестирічний хлопчик виконав різдвяні пісеньки перед аудиторією глядачів під час дитячого різдвяного фестивалю Lucia. У юнацькі роки Staffan створює та музикує у складі музичної команди «Elevate», яка миттєво завойовує симпатії місцевих тінейджерів. Нові музиканти на чолі зі Стеффаном навіть записують три композиції в «Jam Lab Studios» і вирушають із концертними виступами європейськими країнами. Але, амбітний фронт-мен гурту Staffan завжди тяжів до сольного виконавства. Він записує композицію під назвою Baby don`t cry, яку співробітники лейблу MNV оцінили та запустили восени 1997-го року у ротацію. Напередодні різдвяних свят 1999 Стеффан складає композиції для нового альбому в модній стилістиці євро-денс. І 2000 рік для Bosson проходить під знаком початку підкорення світового музичного олімпу спільно з Брітні Спірс. Лише 2001-й рік приносить лаври тріумфатора для Босона, коли він складає треки до альбому "One in a million" з однойменним синглом. Пісня стає лейтмотивом до фільму «Міс Конгеніальність». Композиція розміщується в десятці найкращих європейських чартах та номінується на муз.премію «Золотий глобус». З 2003-го року Bosson підкорює неосяжні простори Росії та СНД. Його творчість приймається російськими слухачами на Ура!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bosson

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bosson

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bosson вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bosson залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bosson для вашого свята.

Як замовити виступ Bosson? Щоб замовити виступ Bosson на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bosson.

Ми рекомендуємо запрошувати Bosson до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bosson на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bosson у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский