Замовити артиста Brainstorm

Brainstorm Офіційний сайт агента

Група Brainstorm – латвійський колектив, який працює в жанрах рок, альтернативний рок та інді-рок. Колектив популярний і в Європі, і в країнах СНД, тому замовити на свято Brainstorm прагнуть жителі різних країн. Присутність цього колективу на вашому корпоративі – гарантія веселого свята з чудовою музикою!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Brainstorm надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Група Brainstorm

  Історія гурту Brainstorm. Колектив почав підкорювати велику сцену наприкінці 80-х років минулого століття, а створили його 5 друзів, які навчалися в одній школі. На початку 90-х група випустила перший сингл «Jo tu nāc», а на сьогоднішній день записано 10 студійних альбомів. Найпопулярнішими композиціями колективу можуть вважатися: • «Dārznieks»; • "Ziema"; • "Under My Wing" та інші. На початку 2010 року група вирішила підкорювати російську аудиторію та записала альбом «Крок», у якому 6 синглів було перекладено російською мовою. За роки кар'єри гурт створював композиції англійською, німецькою та іншими європейськими мовами, а на даний момент учасники займаються записом нового альбому та гастрольною діяльністю. Хочете насолодитися рок-музикою чи альтернативним роком? Тоді поспішайте запросити Brainstorm на захід за допомогою наших букінг-агентів, щоб зробити його більш драйвовим та цікавим!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Brainstorm

  от 8000 €
  Строка 1 рейс
  строка 2 рейст такой-то

Похожие артисты на Brainstorm

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Brainstorm вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Brainstorm залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Brainstorm для вашого свята.

Видео Brainstorm

Песни Brainstorm

Як замовити виступ Brainstorm? Щоб замовити виступ Brainstorm на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Brainstorm.

Ми рекомендуємо запрошувати Brainstorm до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Brainstorm на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Brainstorm у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский