Замовити артиста Bryan Adams

Bryan Adams Офіційний сайт агента

Bryan Adams – один із найбільш затребуваних рок-музикантів Канади. Повне ім'я артиста – Bryan Guy Adams. Жанр виступів – рок, хард-рок, поп-рок. Набридли нудні вечірки? Душа потребує свята? Наше агентство допоможе втілити мрію в життя та запросити артиста без посередників та переплат на будь-яку урочистість

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bryan Adams надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Артист почав активно займатися музикою ще у шкільному віці. З 15 років він почав навчатися грі на гітарі, а потім пробувати себе як поет. На велику сцену співак вийшов у 1978 році, а через рік випустив перший альбом – "Bryan Adams". Одна з пісень, яка в нього увійшла, «Heaven», стала справжнім хітом. Майже відразу після її уявлення. вона злетіла на перші рядки світових хіт-парадів, а також стала лідером у Billboard Hot 100. Артист активно займається музикою і досі. Цього року було записано 20 за рахунком платівку – Shine a Light. Незважаючи на часті гастролі та постійну роботу, співак із радістю виступає на таких заходах, як:

  • корпоративи;
  • вечірки;
  • фестивалі;
  • дні народження;
  • весілля;
  • ювілеї.

  Концерти зірки нагадують емоційний феєрверк. Ніхто зі свята не піде в поганому настрої! Артист на виступах дуже часто спілкується з глядачами, виходь у зал, роздає автографи та фотографується.

  Жодне ви не обходиться без кращих хітів та нових творів:

  • I'm Not The Man You Think I Am;
  • God Only Knows;
  • Thought I'd Died and Gone to Heaven;
  • Have You Ever Really Loved A Woman;
  • The Tracks Of My Tears;
  • Mysterious Ways;
  • I Was Only Dreamin'.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bryan Adams

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bryan Adams

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bryan Adams вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bryan Adams залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bryan Adams для вашого свята.

Видео Bryan Adams

Як замовити виступ Bryan Adams? Щоб замовити виступ Bryan Adams на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bryan Adams.

Ми рекомендуємо запрошувати Bryan Adams до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bryan Adams на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bryan Adams у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский