Замовити артиста Bucks Fizz

Bucks Fizz Офіційний сайт агента

Широко відомий у Європі музичний гурт Bucks Fizz досі залишається улюбленицею мільйонів, оскільки свого часу зміг завоювати безліч сердець своєю веселою музикою у жанрі поп. Пік популярності гурту припадає на 1980 рік, проте зараз можна зустріти безліч людей, які досі від неї фанатіють. Замовити цю групу для будь-якого заходу можна через нашу агенцію.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Bucks Fizz надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія колективу

  Група була створена для участі у Євробаченні 1981 року, яке тоді проходило у місті Дублін. Для участі були відібрані чотири блондини: дві дівчини Шеріл Бейкер і Джей Астон і двоє молодих людей Майкл Нолан і Боббі Джі. Тоді багато фанатів порівнювали їх зі шведською групою ABBA, проте відмінностей у них досить багато. Саме цей музичний квартер здобув гучну перемогу, їхній виступ у 2005 році був визнаний одним із найбільш запам'ятовуваних у Британії, оскільки під час музичного номера обидві учасниці чудово втратили свої спідниці. Виступали вони з піснею "Making your Mind up", яка дуже довго залишалася в топі всіх радіостанцій Великобританії. Пік популярність гурту припав на початок 1980 років, за цей час було записано 3 найуспішніші альбоми за історію гурту: Bucks Fizz, Are You Ready та Hand Cut. Однак після 1985 року кар'єра пішла на спад, їхні пісні почали займати 50-е місця в топах Британії та Європи, проте затяті фанати пам'ятають і знають усі їхні пісні.

  На яких заходах виступає

  Ця група ідеально підійде для наступних заходів:

  • Весіль у стилі 80-90х;
  • Днів народження;
  • Новорічні свята.

  Артисти відрізняються високою харизмою, легкістю у спілкуванні з публікою та великим репертуаром пісень, які чудово підійдуть для галасливої вечірки.

  Найкращі пісні гурту

  Найяскравішими та найпопулярнішими піснями гурту є:

  • Making your Mind up;
  • The Land of Make Believe;
  • If You Can't Stand the Heat.

  Саме ці пісні свого часу били усі рекорди британського радіо.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Bucks Fizz

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Bucks Fizz

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Bucks Fizz вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Bucks Fizz залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Bucks Fizz для вашого свята.

Видео Bucks Fizz

Як замовити виступ Bucks Fizz? Щоб замовити виступ Bucks Fizz на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Bucks Fizz.

Ми рекомендуємо запрошувати Bucks Fizz до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Bucks Fizz на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Bucks Fizz у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский