Замовити артиста Бумбокс

Бумбокс Офіційний сайт агента

Бумбокс — один із найпопулярніших груп України. Жанр виступу – поп-рок, альтернативний рок. Дата заснування – 2004 рік. Мова виконання творів – українська, російська, англійська. Бажаєте запросити колектив на своє свято? Наше агентство з радістю допоможе вам це зробити без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста группы "Бумбокс" надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  15 років тому гурт розпочав свою музичну діяльність. Її засновниками стали: вокаліст – Андрій Хливнюк та гітарист – Андрій Самойло. Трохи згодом до них приєднався Валентин Матіюк — діджей. Вже після першого виступу колектив придбав своїх шанувальників. Дебютний альбом «Меломанія» став одним із найкращих. Пісні, що у нього, займали перші місця на музичних хіт-парадах країни. Але лише із записом третьої платівки «III» артисти стали популярні за межами країни. Хіти «Тримай», "та4то" зробили колектив впізнаваним у Росії та Білорусії. За весь час було записано 6 альбомів, останній – «Таємний код» вийшов уже цього року.

  Гурт багато гастролює, але все ж таки знаходить час, щоб виступити на таких заходах, як:

  • фестивалі;
  • міські свята;
  • корпоративи;
  • весілля;
  • ювілеї, дні народження.

  Кожен концерт проходить із тісним спілкуванням зі своїми шанувальниками. Зірки часто виходять у зал, не проти сфотографуватися та залишити автографи на згадку глядачам.

  На виступах звучать найкращі пісні:

  • Несхильний;
  • Тяга;
  • True Romance;
  • Вахтерів;
  • When HollyWood Goes Black & Tan;
  • Історія;
  • Spooky.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Бумбокс

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на группы "Бумбокс"

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна группы "Бумбокс" вказана для ознайомлення. Остаточний прайс группы "Бумбокс" залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар группы "Бумбокс" для вашого свята.

Видео Бумбокс

Як замовити виступ группы "Бумбокс"? Щоб замовити виступ группы "Бумбокс" на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу группы "Бумбокс".

Ми рекомендуємо запрошувати группы "Бумбокс" до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення группы "Бумбокс" на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ группы "Бумбокс" у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский