Замовити артиста Capella

Capella Офіційний сайт агента

Італійський колектив Capella досяг піку популярності ще у 90-х роках. Їхня слава поширилася далеко за межі рідної країни. Запальні танцювальні хіти гурту написані в жанрах техно та єврохаус, а над композиціями працювали не лише музиканти та вокалісти, а й діджеї. Замовлення Capella на приватний захід у нашому букінг-агентстві без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Capella надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Capella

  Творчість

  Засновником групи вважається італійський продюсер Бортолотті, який одночасно є одним із її учасників. Склад колективу неодноразово змінювався. Зараз із оригінального колективу в ній залишився лише сам засновник, який, щоб іти в ногу з часом, запросив до нього вокалістку Ліс Біркс та її чоловіка, репера Маркуса. У 2015 році гурт планував випустити новий сингл, але на даний момент виступає зі своїми старими, перевіреними хітами.

  Знамениті хіти

  Одними з найвідоміших композицій колективу вважаються сингли U Got 2 Let the Music і U & Me. Перша з них навіть утримувала деякий час другий рядок у британському чарті 1993 року. Крім того, особливий інтерес представляє композиція "Move On Baby", оскільки мелодія з неї була запозичена діджеєм Smash у синглу "Moscow Never Sleeps"

  Заходи

  Великий сценічний досвід дозволяє учасникам гурту привернути до себе зал вже з самого початку виступу. Capella виконує запальні композиції, що найкраще підходить для запрошення на корпоратив, день народження, весілля, вечірку або інший захід, де публіка хоче потанцювати.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Capella

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Capella

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Capella вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Capella залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Capella для вашого свята.

Видео Capella

Як замовити виступ Capella? Щоб замовити виступ Capella на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Capella.

Ми рекомендуємо запрошувати Capella до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Capella на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Capella у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский