Замовити артиста Captain Hollywood Project

Captain Hollywood Project Офіційний сайт агента

Німецький проект Captain Hollywood був створений Тоні Доусоном-Харрісоном, який став його продюсером та лідером. Його творчість якнайкраще підходить для масових заходів. Капітан Голлівуд працює у жанрі євроденс, щоразу створюючи феєричний виступ. Через наше агентство можна запросити артиста без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Captain Hollywood Project надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія артиста

  Спочатку Тоні взяв участь у багатьох заходах, як брейкдансовий танцюрист. Він виступав на фестивалях, знімався у кіно і навіть представляв Німеччину на фестивалі Канна. У 1985 році він почав працювати під псевдонімом Captain Hollywood, випустивши три сингли і студійний альбом. Вибір псевдоніма невипадковий – колись Тоні служив в армії і тепер виступає в уніформі. До складу проекту також входить солістка та танцювальна команда. Популярність проекту приніс перший сингл «More and More», який став платиновим (продано більше півмільйона копій). Однак потім успіх був скромнішим, лише один з наступних зміг досягти золотого статусу. Пізніше, у 2001 році, він спробував себе у ролі продюсера та випустив альбом у стилі реп-кор. Учасники групи спілкуються з гостями заходу, не спускаючись до зали. Вони намагаються підтримати веселу та невимушену обстановку. Вони чудово підійдуть для великих вечірок, міських концертів, дискотек. Найкращі композиції:

  1. "Only With You".
  2. "Flying High".
  3. "It Hurts With You".
  4. "Love & Pain".
  5. "More and More" (платиновий сингл).

  Проведіть чудовий час з Captain Hollywood!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Captain Hollywood Project

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Captain Hollywood Project

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Captain Hollywood Project вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Captain Hollywood Project залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Captain Hollywood Project для вашого свята.

Видео Captain Hollywood Project

Песни Captain Hollywood Project

Як замовити виступ Captain Hollywood Project? Щоб замовити виступ Captain Hollywood Project на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Captain Hollywood Project.

Ми рекомендуємо запрошувати Captain Hollywood Project до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Captain Hollywood Project на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Captain Hollywood Project у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский