Замовити артиста Captain Jack

Captain Jack Офіційний сайт агента

Група Captain Jack із Німеччини відразу ж привертає увагу оригінальним оформленням виступів – дует одягнений у стилізовану парадну форму американської армії, а для підтанцьовування максимально скоротили одяг звичайних солдатів. Виконавці працюють у жанрі євроденс, що чудово поєднується з ритмікою та запальністю артистів. У нашому агентстві можна укласти договір на виступ без переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Captain Jack надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія дуету

  З самого початку гурт Капітан Джек привернув увагу стильним одягом та незвичайним форматом виступу. Спочатку в ній були Франсіско Алехандро Гутьєррес (Френкі Джі) та солістка Ліза Да Коста. Потім вокалістки змінювалися, але Френкі залишався лідером аж до смерті 2005 року. Артист помер від інсульту після 5-денної коми. До цього моменту він встиг записати 7 альбомів та різні сингли, зняти кліпи та зайнятися продюсуванням. Основою для його творчості стала служба в американській армії, яку він трохи карикатурно та дуже сексуально відобразив у своїх кліпах. З 2008 року дует Captain Jack почав працювати в новому складі – її лідером став Брюс Лейсі, а вокалісткою Мішель Стенлі. Вони записали два альбоми, а потім зосередилися на гастрольних турах. Група відмінно підійде для вечірок, концертів та невеликих приватних свят. Познайомтеся з чудовими піснями:

  1. "In The Army Now".
  2. "People Like To Party".
  3. "Say Captain Say Wot".
  4. "Give it Up".
  5. "Captain Jack".

  Отримайте задоволення від виступів Captain Jack!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Captain Jack

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Captain Jack

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Captain Jack вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Captain Jack залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Captain Jack для вашого свята.

Видео Captain Jack

Песни Captain Jack

Як замовити виступ Captain Jack? Щоб замовити виступ Captain Jack на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Captain Jack.

Ми рекомендуємо запрошувати Captain Jack до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Captain Jack на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Captain Jack у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский