Замовити артиста Carla’s Dreams

Carla’s Dreams Офіційний сайт агента

Особи музикантів проекту Carla's Dreams досі невідомі, хоча їхні композиції стабільно опиняються на верхніх позиціях багатьох чартів. Додайте нотку вишуканої загадковості та у своє свято!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Carla’s Dreams надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія колективу Carla's Dreams

  Цей загадковий та таємничий проект був утворений у Кишиневі у 2012-му році. Артисти спочатку прагнули приховувати своїх особистостей і залишати публіку здивовані щодо того, ким же вони є насправді. Досі точної інформації про учасників колективу немає, і вони продовжують позиціонувати себе як анонімну групу композиторів та вокалістів. Свої пісні артисти виконують російською, румунською та англійською мовами. Найвідоміші пісні гурту – "Lumea ta", "POHUI", "Da, mamă", "Cum ne noi" та "Sub pielea mea". Незважаючи на всю свою загадковість, музиканти не відмовляються від гастролей та виступів на публіці. Під час концертів вокаліст колективу одягає маску, капюшон та сонцезахисні окуляри, щоб зберегти анонімність свого гурту. Стиль у колективу досить незвичайний: його можна називати вмілим та вправним поєднанням поп- та рок-музики, а також джазу та хіп-хопу. Як Carla's Dreams офіційний сайт концертного агента, ми можемо пропонувати своїм клієнтам організацію виступів таємничих артистів на святах: на весіллях, на ювілеях, на Нових роках, на банкетах, на творчих вечорах та на корпоративах. Ми теж не знаємо, хто саме входить до складу групи, проте ми маємо прямі контакти Carla's Dreams, які дозволяють нам виконувати букінг артистів з повною впевненістю в їхньому своєчасному приїзді та повноцінному виступі.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Carla’s Dreams

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Carla’s Dreams

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Carla’s Dreams вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Carla’s Dreams залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Carla’s Dreams для вашого свята.

Видео Carla’s Dreams

Песни Carla’s Dreams

Як замовити виступ Carla’s Dreams? Щоб замовити виступ Carla’s Dreams на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Carla’s Dreams.

Ми рекомендуємо запрошувати Carla’s Dreams до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Carla’s Dreams на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Carla’s Dreams у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский