Замовити артиста Caro Emerald

Caro Emerald Офіційний сайт агента

Caro Emerald – єдина у своєму роді вокалістка, оригінальність та сильний вокал якої – її візитні картки. Каро Емеральд – одна з найвідоміших джазових виконавиць, що підтверджує її біографія.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Caro Emerald надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Темперамент Caro Emerald, який приніс славу

  Каро Емеральд навряд чи запрошували б на десятки концертних майданчиків у всьому світі, якби не пісня Back It Up. Стати відомою юній виконавиці допоміг випадок. Caro Emerald, яка народилася в Амстердамі, з дитинства брала уроки музики, але її творчий потенціал виявився в консерваторії. Там їй пощастило заспівати пісню, написану для іншої японської вокалістки, що не приховує біографія Каро Емеральда. Дівчина так харизматично та чуттєво виконала композицію, що вокалістку вмить зарахували до рангу джазових співачок. Контакти Каро Емеральд миттєво потрапили до продюсерів, і з 2007 року голландка впевнено завойовує собі популярність у цьому музичному жанрі. Одразу після виконання пісні Caro Emerald офіційний сайт концертного агента анонсує вихід двох кавер-версій на сингл і незабаром записується новий сингл A Night Like This. Недовго шанувальники чекали і на дебютний альбом Caro Emerald – платівка вийшла наступного року. Замовити Каро Емеральд на корпоратив відразу захотіло 50 000 фанатів. Саме таким був тираж платівки. До країн Європи та Скандинавії було відправлено додаткову партію альбому Каро Емеральд, офіційний сайт концертного агента гордо повідомив, що співачка удостоїлася престижної в Голландії премії Edison як «Найкраща співачка». Також дівчина встигла здобути приз Popprijs за внесок у розвиток голландської музики. Замовити Caro Emerald на свято означає почути її хіти, наповнені енергією та життєвою силою:

  • Back It Up,
  • Stuck,
  • Quicksand,
  • That Man,
  • Stuck.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Caro Emerald

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Caro Emerald

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Caro Emerald вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Caro Emerald залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Caro Emerald для вашого свята.

Видео Caro Emerald

Песни Caro Emerald

Як замовити виступ Caro Emerald? Щоб замовити виступ Caro Emerald на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Caro Emerald.

Ми рекомендуємо запрошувати Caro Emerald до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Caro Emerald на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Caro Emerald у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский