Замовити артиста Маркус Миллер

Маркус Миллер Офіційний сайт агента

Marcus Miller – це один із найбільших джазових музикантів сучасності, володар престижної премії «Греммі» та автор композицій, що стали культовими. За нашою допомогою Маркус Міллер може виступити на вашому святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Маркус Миллер надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Стоячи в одному ряду з легендами

  Marcus Miller провів своє дитинство та юнацтво в Нью-Йорку, де, крім інших занять, властивих його тодішньому віку, він навчався музичної теорії та практики у свого батька. Останній працював директором церковного хору та був обдарованим органістом. В результаті Marcus Miller освоїв блокфлейту, кларнет, а потім свій улюблений інструмент – бас-гітару. Спочатку він вступив до коледжу без музичної спеціалізації, але незабаром усвідомив, що музика – це справа всього його життя, і почав успішно розвивати власну кар'єру та продюсувати інших обдарованих артистів. Наша компанія пропонує вам замовити на свято Маркуса Міллера, оскільки ми знаємо: виступ артиста такого рівня не лише подарує гостям незабутні враження, а й підтвердить чудовий музичний смак організатора заходу. Прямі контакти Маркуса Міллера на сайті BnMusic дозволяють запросити його на свято будь-якого плану: на весілля, на ювілей, на Новий Рік, на творчий вечір, на банкет, на корпоратив.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Маркус Миллер

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Маркус Миллер

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Маркус Миллер вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Маркус Миллер залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Маркус Миллер для вашого свята.

Видео Маркус Миллер

Як замовити виступ Маркус Миллер? Щоб замовити виступ Маркус Миллер на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Маркус Миллер.

Ми рекомендуємо запрошувати Маркус Миллер до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Маркус Миллер на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Маркус Миллер у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский