Замовити артиста Level 42

Level 42 Офіційний сайт агента

Харизматичні англійці Level 42 виконують музику, що стала загальновизнаною класикою джазу, поп-року та фанку як 20-го, так і 21-го століть. За нашою допомогою артисти можуть стати гостями вашого свята!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста группы "Level 43" надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Level 42

  Цей уславлений колектив був утворений в Англії, на острові Уайт, 1979-го року. Незважаючи на те, що в ті часи найпопулярнішими жанрами були денс, диско та поп, музиканти Level 42 спочатку вирішили виконувати композиції у жанрі джаз-фанк-фьюжн. Артисти надихалися творчістю американського композитора та музиканта Стенлі Кларка, який має славу одного з найбільш обдарованих та своєрідних артистів сучасності. Історія гурту налічує кілька десятиліть, і залишатися весь цей час у межах одного стилю музиканти, звісно, не могли. Тому поступово жанр їх композицій змінився на поп-рок із фанковим ухилом, ритм-енд-блюз і навіть джаз. Найвідомішими піснями гурту стали "Lessons in Love", "Love Games", "Leaving Me Now", "Hot Water", "Something About You", "Heaven in My Hands", "Take Care of Yourself" та багато інших. Протягом усього часу існування групи музичні таланти її учасників неодноразово оцінювалися численними критиками. Особливо люблять фахівці Марка Кінга, який створив власну техніку виконання партій на бас-гітарі.

  Уславлені британці Level 42 як ваші VIP-гости

  Як Level 42 офіційний сайт концертного агента, ми хочемо запропонувати вам замовити організацію виступу цих уславлених британських музикантів собі на свято: на ювілей, творчий вечір, на корпоратив, на банкет, на Новий Рік або навіть на весілля. Легка та приємна музика колективу доречна на будь-якій урочистості і подарує безліч незабутніх вражень будь-якій публіці.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Level 42

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на группы "Level 43"

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна группы "Level 43" вказана для ознайомлення. Остаточний прайс группы "Level 43" залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар группы "Level 43" для вашого свята.

Видео Level 42

Як замовити виступ группы "Level 43"? Щоб замовити виступ группы "Level 43" на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу группы "Level 43".

Ми рекомендуємо запрошувати группы "Level 43" до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення группы "Level 43" на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ группы "Level 43" у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский