Замовити артиста CC Catch

CC Catch Офіційний сайт агента

CC Catch – що ще може спасти на думку при згадці німецької музики в жанрах поп та диско? Чудова фігура і голос, що нітрохи не змінився – не дивно, що Сі Сі Кетч сьогодні не менш популярна, ніж на зорі своєї кар'єри.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста CC Catch надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія CC Catch

  Сісі Кейч – псевдонім відомої німецької співачки з нідерландським корінням. Дивно, але батьки Кароліни Катарін Мюллер мріяли, щоб їхня дочка в майбутньому була кравчиною. Але дівчину невтомно тягнуло до музики, і вона сама вигадала собі псевдонім. Дві літери "С" – ініціали її імен. Перший сингл співачка CCCatch випустила як подарунок – у день виходу пісні у Кароліни був день народження. Пісня несподівано стала справжнім хітом у Європі, вже через рік праць CCCatch офіційний сайт концертного агента повідомляє про вихід дебютного альбому. У Німеччині Catch the Catch зайняв 6-у сходинку в музичних чартах, а в Бельгії – 7-му. У тому ж 1986 році світ побачив другий альбом Welcome to the Heartbreak Hotel, який був не менш натхненно сприйнятий європейськими країнами. Сьогодні саме гастролі – основна сфера діяльності CCCatch, офіційний сайт концертного агента повідомляє – співачка за роки кар'єри випустила цілих 5 альбомів та дюжину синглів. Вокалістка є однією з найвідоміших представниць поп-музики, диско та євродиско. Замовити CCCatch на корпоратив у СНД мріють не менше фанів, ніж у Німеччині, Британії чи Нідерландах. Перш ніж замовити на свято Сісі Кейч, варто згадати її найгучніші хіти: – Nothing But A Heartache, – Say, you never, – Jump in my car, – Summer Kisses, – Heaven and hell.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати CC Catch

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на CC Catch

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна CC Catch вказана для ознайомлення. Остаточний прайс CC Catch залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар CC Catch для вашого свята.

Видео CC Catch

Песни CC Catch

Як замовити виступ CC Catch? Щоб замовити виступ CC Catch на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу CC Catch.

Ми рекомендуємо запрошувати CC Catch до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення CC Catch на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ CC Catch у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский