Замовити артиста CC Music Factory

CC Music Factory Офіційний сайт агента

Музичний гурт CC Music Factory з піснею Gonna Make You Sweat та іншими хітами посідав перші місця в танцювальних, а також клубних чартах. Подаруйте собі свято, нехай колектив виконає на вашу честь хіти із всесвітньою популярністю. Виступ Cc Music Factory подарує безліч позитивних емоцій!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста CC Music Factory надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія CC Music Factory

  Вивчаючи біографію CC Music Factory можна переконатися в таланті 2-х виконавців – Роберта та Девіда. Їхні продюсерські здібності у поєднанні з підприємливістю сприяли створенню популярного дуету. У 1989 році друзі найняли музичний гурт та записали всі треки для першого альбому колективу Make you sweat. Гурт випустив велику кількість популярних клубних хітів, багато з них навіть стали поп-хітами. Відомий сингл Here we go досяг першої позиції №1 у чарті Billboard's Dance. У виконанні багатьох пісень брала участь талановита вокалістка Дебор Купер. Група записала саундтрек до знаменитого фільму "Баффі". Популярна та всіма улюблена пісня Everybody dance now стала хітом №1 у чартах багатьох країн. Дізнатись з точністю до долара скільки коштує замовити артиста можна у наших менеджерів. Вокалістами гурту були Zelma Davis та Martha Wash. Другий альбом дуету носив примітну назву Anything Goes, у ньому навіть успішні на перший погляд сингли не змогли досягти рейтингу Hot 100. Однак усі вони могли похвалитися досить високими оцінками деяких критиків. Останній сингл був випущений 1996 року спеціально для японських меломанів. Сьогодні гурт продовжує гастролювати та радувати своїх шанувальників відомими хітами. За допомогою агентства можна організувати виступ CC Music Factory на весіллі або будь-якій іншій урочистості.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати CC Music Factory

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на CC Music Factory

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна CC Music Factory вказана для ознайомлення. Остаточний прайс CC Music Factory залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар CC Music Factory для вашого свята.

Видео CC Music Factory

Як замовити виступ CC Music Factory? Щоб замовити виступ CC Music Factory на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу CC Music Factory.

Ми рекомендуємо запрошувати CC Music Factory до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення CC Music Factory на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ CC Music Factory у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский