Замовити артиста Celebrity

Celebrity Офіційний сайт агента

«CELEBRITY» – популярний український кавер-гурт. Колектив складається з чотирьох професійних музикантів, працює у різноманітних стилях: від фанку та соулу до поп-музики та ритм-н-блюзу. BnMusic – ми пропонуємо свої послуги з організації свята за участю артистів та гарантуємо найкращі умови та ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Celebrity надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість

  Передісторія гурту вражає: усі четверо учасників квартету дипломовані музиканти з величезним та неоціненним досвідом роботи із зірками першої величини. Вокалістка «CELEBRITY» Яна Бриліцька співала в Ансамблі пісні та танцю Збройні сили України. Другий учасник команди Орест Галицький – професійний студійний гітарист, працював у групі INDI. Лохманюк Іван — басист, закінчив Львівське музучилище, виступав із Тіною Кароль, Ані Лорак, гуртами «Нічні снайпери» та «Океан Ельзи». Барабанник Вадим Ковеня співпрацював із українськими проектами «Павлик», «Ларсон». Гурт у такому складі вперше виступив у 2015 році і з того часу продовжує залишатися одним із найпопулярніших і найзатребуваніших серед організаторів розважальних проектів та заходів.

  Участь у заходах

  «CELEBRITY» – група-свято, що має здатність створювати особливу атмосферу і гарний настрій. Тому на неї з радістю чекають на урочистому заході, присвяченому радісній події. Сет-лист концерту:

  • Can't feel my face;
  • Sugar;
  • How deep is your love;
  • Природа маєплан;
  • Що ти наробив?
  • Волосся кольору пшениці;
  • Любов танцює з нами.

  Команду «CELEBRITY» люблять не лише за якісну музику, а й за простоту та відкритість. Музиканти відрізняються природною та безпосередньою манерою, легко йдуть на контакт із глядачами.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Celebrity

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Celebrity

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Celebrity вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Celebrity залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Celebrity для вашого свята.

Видео Celebrity

Як замовити виступ Celebrity? Щоб замовити виступ Celebrity на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Celebrity.

Ми рекомендуємо запрошувати Celebrity до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Celebrity на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Celebrity у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский