Замовити артиста China Crisis

China Crisis Офіційний сайт агента

China Crisis – британська група, яка виконує треки у стилі поп, нова хвиля, прогресивний рок. Прославилася переважно завдяки експериментам із гітарою та синтезатором у своїх композиціях. Замовити виступ колективу China Crisis без посередників та переплат ви можете у нашій агенції.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста China Crisis надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія групи

  Група China Crisis розпочала свій творчий шлях у 1979 році та швидко завоювала популярність на території Великобританії, Європи, США та Австралії. Дебютний сингл, "African and White", був випущений 1982 року. Незадовго після цього відбувся перший виступ колективу, який виступив на розігріві Тома Верлейна на концерті в Лондоні. На початку вісімдесятих років артисти підписали контракт з лейблом Virgin Records, після чого вони почали записувати свій перший альбом: «Difficult Shapes & Passive Rhythms. Дві пісні з нього («African and White» та «Christian») потрапили до британських чартів і прославили гурт.

  Колектив виступає досі. Його часто запрошують на такі заходи:

  • Музичні фестивалі;
  • Корпоративи;
  • Ювілеї;
  • Дні народження міста чи компанії;
  • Тематичні вечірки.

  На виступі колектив виконає свої найпопулярніші композиції. Концертну програму буде складено у зв'язку з уподобаннями клієнта, який може додавати туди будь-які пісні з репертуару China Crisis. Під час концертів учасники колективу поводяться ненав'язливо, даючи гостям можливість повністю насолодитися атмосферою свята та своєю творчістю.

  Серед найпопулярніших треків колективу, які можуть бути виконані на заході, варто виділити:

  • "African and White";
  • "Scream Down at Me";
  • "No More Blue Horizons";
  • "Christian";
  • "Tragedy and Mystery";
  • "Working with Fire and Steel";
  • "Wishful Thinking".

  Після виступу China Crisis незабутні враження гарантовані, адже ви насолодитеся творчістю талановитого музичного колективу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати China Crisis

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на China Crisis

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна China Crisis вказана для ознайомлення. Остаточний прайс China Crisis залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар China Crisis для вашого свята.

Видео China Crisis

Як замовити виступ China Crisis? Щоб замовити виступ China Crisis на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу China Crisis.

Ми рекомендуємо запрошувати China Crisis до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення China Crisis на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ China Crisis у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский