Замовити артиста Chris de Burgh

Chris de Burgh Офіційний сайт агента

Chris de Burgh – ірландський співак, композитор, який популярний у всьому світі. Справжнє ім'я артиста – Christopher John Davison. Жанр – арт-рок, софт-рок, поп-музика. Мрієте побачити виступ зірки на своєму святі? Наше агентство радо допоможе запросити його на будь-який захід без переплат і посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Chris de Burgh надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Свою кар'єру Крістофер Джон Девісон розпочав одразу після закінчення ірландського коледжу. У 1975 році він випустив перший альбом під назвою "Далеко за цими стінами замку" (Far Beyond These Castle Walls), але він став популярним лише у своїй країні. За ним було ще 6 альбомів, які також не принесли йому світового успіху. Справжня слава прийшла до артиста після запису пісні The Lady in Red, вона входила в 8 платівку — Into the Light. Загалом було записано понад 20 альбомів. Останній був представлений шанувальникам у 2016 році – A Better World. Незважаючи на завантажений робочий графік та похилого віку, співак не відмовляється виступити на таких заходах, як:

  • весілля;
  • вечірки;
  • ювілеї;
  • фестивалі;
  • корпоративи.

  Як не дивно, але шанувальниками зірки є не лише люди старшого покоління, а й молодь. Концерти Chris de Burgh завжди сповнені глядачів, його голос просто заворожує! Співак дорожить кожним шанувальником, любить спілкуватися та не відмовляє в автографах. У кожну музичну програму обов'язково входять найкращі пісні минулих років і нові композиції:

  • So Beautiful;
  • Fatal Hesitation;
  • Fire On The Water;
  • Where Peaceful Waters Flow;
  • The Ghost Of Old King Richard.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Chris de Burgh

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Chris de Burgh

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Chris de Burgh вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Chris de Burgh залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Chris de Burgh для вашого свята.

Видео Chris de Burgh

Як замовити виступ Chris de Burgh? Щоб замовити виступ Chris de Burgh на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Chris de Burgh.

Ми рекомендуємо запрошувати Chris de Burgh до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Chris de Burgh на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Chris de Burgh у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский