Замовити артиста Chris Rea

Chris Rea Офіційний сайт агента

Chris Rea (повне ім'я – Christopher Anton Rea) – суперпопулярний британський музикант, співак, композитор. Жанр – блюз, поп-рок, софт-рок. Мрієте почути на своєму святі незвичайний голос кумира? Наше агентство допоможе запросити зірку на будь-який захід без посередницьких компаній та переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Chris Rea надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Музичну діяльність співак розпочав понад 40 років тому. Перший альбом був записаний у 1978 році, під назвою "Whatever Happened to Benny Santini?", але він став популярним тільки в США. Пісня "Fool" (If You Think It's Over), яка до нього увійшла, зайняла лідируючу позицію в американському чарті "Adult Contemporary Singles". Але світова популярність до артиста прийшла лише після запису 10 платівки – The Road to Hell. Завдяки композиціям, що до неї входили, артист став справжньою зіркою. Всього було записано понад 20 альбомів, останній вийшов позаминулого року — «Road Songs for Lovers». Артисту вже 68 років, але він, як і раніше, продовжує гастролювати. Його часто запрошують на такі заходи, як:

  • фестивалі;
  • міські свята;
  • весілля;
  • вечірки;
  • корпоративи;
  • ювілеї.

  Кожна програма розробляється окремо, підбирається репертуар та музична обробка залежно від напряму свята. Артист завжди дружелюбний до своїх шанувальників і ніколи не відмовляє їм в автографах та селфі. На виступах звучать твори минулих років та нові пісні:

  • That's What They Always Say;
  • The Road To Hell;
  • Auberge;
  • Heaven;
  • Winter Song.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Chris Rea

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Chris Rea

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Chris Rea вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Chris Rea залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Chris Rea для вашого свята.

Видео Chris Rea

Як замовити виступ Chris Rea? Щоб замовити виступ Chris Rea на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Chris Rea.

Ми рекомендуємо запрошувати Chris Rea до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Chris Rea на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Chris Rea у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский