Замовити артиста Chris Willis

Chris Willis Офіційний сайт агента

Американський виконавець пісень у стилі хаус, поп та R&B Кріс Вілліс – це зірка світового масштабу, талановитий музикант та вкрай харизматична особистість. Виступ Chris Willis на вашому святі піднесе ваш авторитет до небес!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Chris Willis надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Незрівнянний Chris Willis: біографія виконавця

  Зараз замовити Chris Willis на корпоратив прагнуть мільйони шанувальників у всьому світі, і кожен виступ артиста відбувається з аншлагом. Однак такий небувалий попит на організацію виступів музиканта існував далеко не завжди: Крістофер Вілліс народився у звичайній родині в Огайо. Проте пристрасть до музики прокинулася в ньому ще в ранньому дитинстві. Творчий шлях обдарований хлопець почав із виконання різних госпелів – християнських духовних композицій. Коли музикантові було 24 роки, виконаний ним госпел під назвою Every Valley Shall Be Exalted був виданий у збірці християнських класичних композицій. На початку 90-х років виконавець навіть їздив на гастролі Америкою з церковними музикантами. Однак душевні пориви тягли його до чогось сучаснішого та енергійнішого.

  Подальша біографія Кріса Вілліса

  Доленосним для виконавця церковних госпелів стало знайомство з Девідом Геттою – нині всесвітньо відомим продюсером та хаус-діджеєм. Разом з ним музикант записав принципово новий для себе трек – Just A Little More Love. Більше того, на багатьох треках з однойменного дебютного альбому Девіда Гетти звучить голос Кріса Вілліса. Далі були вкрай успішні сингли "Money", "Everytime We Touch", "Getting' Over", "Sound Of Letting Go", "Louder (Put Your Hands Up)" і багато інших, а також спільні гастролі з Геттою на підтримку платівки "One Love", співпраця з Fergie, Марком Містеріо та LMFAO. Сьогодні Кріс Вілліс – це успішний автор та виконавець хітів у стилі R&B, хаус, піп та електроніка. Концерт Chris Willis замовити на свято можна за допомогою нашої компанії BnMusic, яка є офіційним промоутером артиста. Ми можемо запросити його на весілля, на Новий Рік, на банкет, на ювілей, на творчий вечір, на корпоратив або на свято будь-якого іншого плану.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Chris Willis

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Chris Willis

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Chris Willis вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Chris Willis залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Chris Willis для вашого свята.

Видео Chris Willis

Песни Chris Willis

Як замовити виступ Chris Willis? Щоб замовити виступ Chris Willis на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Chris Willis.

Ми рекомендуємо запрошувати Chris Willis до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Chris Willis на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Chris Willis у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский