Замовити артиста Color Me Badd

Color Me Badd Офіційний сайт агента

Color Me Badd – популярний американський квартет, який виступає у жанрі рок-н-рол, блюз. За понад 30 років музичної діяльності артисти змогли здобути серця мільйонів шанувальників різних поколінь з усього світу. Бажаєте побачити зірок на своєму святі? Немає нічого простішого! Ми з радістю допоможемо запросити колектив на будь-який захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Color Me Badd надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія колективу

  Музична кар'єра гурту розпочалася 32 роки тому. Дуже молоді артисти: Mark Calderon, Sam Watters, Bryan Abrams, Kevin Thornton, на той час закінчували школу в Оклахомі. Потім колектив розпочав роботу в Нью-Йорку, де їх спіткала перша слава. У 1991 році вийшла перша пісня "I Wanna Sex You Up" для фільму New Jack City, яка отримала шалену популярність. Через деякий час побачив світ хіт I Adore Mi Amor, яка стала золотим. За час діяльності квартет випустив 4 платівки, які здобули популярність по всьому світу. Окрім концертів, артисти з радістю виступають на таких заходах:

  • вечірки;
  • ювілеї;
  • свята міста;
  • фестивалі;
  • корпоративні вечори.

  Безперервний контакт із глядачами дозволяє миттєво створити теплу дружню атмосферу. Зірки з радістю роздають автографи, фотографуються та спілкуються з шанувальниками. На заходах звучать такі пісні:

  • Groove My Mind;
  • Ain't Nobody Going Home;
  • Your Touch Album Version;
  • For All Eternity;
  • I Wanna Sex You Up Single Mix;
  • Remember When Album Version.

  Color Me Badd – пісня звучатиме вічно!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Color Me Badd

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Color Me Badd

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Color Me Badd вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Color Me Badd залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Color Me Badd для вашого свята.

Видео Color Me Badd

Як замовити виступ Color Me Badd? Щоб замовити виступ Color Me Badd на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Color Me Badd.

Ми рекомендуємо запрошувати Color Me Badd до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Color Me Badd на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Color Me Badd у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский