Замовити артиста Constantine

Constantine Офіційний сайт агента

Constantine – нове ім'я в українському шоу-бізнесі, володар унікального голосу та чуттєвої манери виконання. Артист виступає у жанрі поп-музики та R&B з елементами соул та госпел. Ми пропонуємо запросити музиканта виступити на вашому святі та порадувати своїх гостей чудовою музикою світового рівня. Ми готові організувати захід без посередників та гарантуємо вигідні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Constantine надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Constantine – сценічний псевдонім Костянтина Дмитрієва. Він народився 1988 року на Сахаліні, але дитинство провів у Києві. Здобув музичну освіту, грав на скрипці, навчався у столичному інституті музики та викладав вокал. Костянтин дебютував як вокаліст на сцені фестивалю в Лондоні, де підкорив публіку своїм унікальним голосом та автентичним виконанням соул.

  Пік популярності

  З 2014 року Constantine співпрацював із Максимом Сікаленком, він же Cape Cod. Музиканти успішно виступали у клубах та записали спільний альбом «Cult». Завдяки участі у шоу «Голос країни» про талант Кості дізналася вся країна. Під керівництвом Івана Дорна співак розпочав сольну кар'єру, і невдовзі представив альбом «Один». 2017-го був номінований на премію YUNA за найкращий музичний дебют.

  Участь у заходах

  Constantine — клубний проект, що не заважає йому виступати у форматі великих концертів, брати участь у приватних та корпоративних вечірках. Сет-лист концерту:

  • Місто;
  • Глибоко;
  • Кровожерливість;
  • Запізнився;
  • Ніч;
  • Соромно;
  • По льоду;
  • Шість причин.

  Концерт Constantine — атмосферне шоу із ретельно продуманими номерами та хореографічними постановками. Але головна прикраса вечірки – неймовірно красивий, багатий голос та віртуозні вокальні прийоми.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Constantine

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Constantine

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Constantine вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Constantine залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Constantine для вашого свята.

Видео Constantine

Як замовити виступ Constantine? Щоб замовити виступ Constantine на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Constantine.

Ми рекомендуємо запрошувати Constantine до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Constantine на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Constantine у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский